Smartfon UMI Touch w przedsprzedaży – kolejny ciekawy smartfon za grosze

UMI Touch to bardzo ciekawy chiński smartfon, którego jeszcze do 25 marca kupić można w przedsprzedaży w ofercie sklepu Banggood.com w bardzo atrakcyjnej cenie 149,99 dolarów, a więc dokładnie 577 złotych. Wszystkie towary wysyłane z tego sklepu do polski objęte są darmową wysyłką, a większości paczek udaje się unikać nałożenia na nie dodatkowych opłat. Dlaczego warto się nim zainteresować?
UMI Touch posiada kilka cech dużo droższych urządzeń. Ten 5,5-calowy smartfon wyposażony w ekran 2,5D LTPS o rozdzielczości 1080×1920 pikseli korzysta z 8-rdzeniowego procesora MediaTek MT6753 oraz aż 3 GB pamięci RAM. Zamknięty został w metalowej obudowie, z tyłu której umieszczono czytnik linii papilarnych o czasie reakcji nie przekraczającym 0,1 sekundy.UMI TouchZe względu na obecność hybrydowego gniazda, Chiński smartfon obsługuje dwie karty SIM lub kartę SIM i kartę micro SD. Na miłośników fotografii czekają aparaty o rozdzielczości 13 Mpix (sensor Sony IMX328) oraz 5 Mpix z przodu. Co ciekawe, urządzenie korzysta z najnowszego Androida 6.0, a ze względu na obecność ROOTJOY w dowolnej chwili można wgrać MYUI, Windows Phone 8, FLY ME, 360OS, VIBE, a najprawdopodobniej także Cyanogenmod.
Smartfon obsługuje łączność 4G LTE. W UMI Touch wykorzystano baterię o pojemności 4000 mAh, która powinna zapewnić satysfakcjonujący czas pracy urządzenia.
Urządzenie można kupić w cenie 577 złotych w sklepiewww.banggood.com, pod TYM adresem.
EDIT: z kuponem $8offtouch zaoszczędzić można kolejne 30 złotych.

Źródło: inf. własna