Premium Mobile płaci 80 złotych za zwerbowanie nowego klienta sieci

Od 1 lutego 2018 roku w programie Ambasador marki Premium Mobile za jedną poleconą osobę każdy klient sieci otrzyma na swoje konto pieniądze w kwocie 80 złotych – bez żadnych haczyków i dodatkowych warunków.

Dotychczas za każdego poleconego klienta w programie Ambasador były stosowane progi finansowe: 30 zł (za pierwszych dziesięciu), 50 zł (za następnych dwudziestu) i 80 zł za kolejnych. Od 1 lutego nie ma już tych progów – po prostu za każdego, nawet jednego, klienta pozyskanego za pośrednictwem naszego programu dajemy 80 złotych. Nie zatrudniamy celebrytów. Chcemy zatrudnić Ciebie, żebyś będąc naszym klientem został jednocześnie Ambasadorem! W ten sposób nasza oferta staje się jeszcze bardziej korzystna, prosta i przejrzysta tak jak nasze taryfy.” – dodaje biuro prasowe Premium Mobile.

Jak zostać Ambasadorem Premium Mobile? Krok pierwszy to rejestracja w programie na stronieambasador.premiummobile.pl. Krok drugi to zachęcenie znajomych, rodziny, przyjaciół, koleżanek i kolegów do podania numeru telefonu i wyrażeniu zgody na kontakt. Następnie przedstawiciele pracownicy Premium Mobile realizują z poleconymi osobami wszelkie formalności. Po realizacji umowy z nowym Klientem następuje przelanie środków pieniężnych Ambasadorom za polecenie marki Premium Mobile.
Premium Mobile to polski operator telefoniczny, nr 1 wśród komórkowych operatorów wirtualnych (MVNO, Mobile Virtual Network Operator). Premium Mobile działa na infrastrukturze sieci Plus, czyli posiada taki sam zasięg, szybkość internetu w technologii LTE oraz jakość sieci, jak Plus.
 
 

Źródło: Premium Mobile