Nju mobile zmienia swoją popularną ofertę na kartę

Z początkiem czerwca pomarańczowy operator w ofercie Nju Mobile z rachunkiem udostępnił darmowe połączenia na numery stacjonarne. Każdy, kto chciał mógł mieć połączenia na komórki i stacjonarne w kraju oraz w roamingu UE bez limitu, a do tego pakiet na internet, w kraju i w roamingu – wszystko to za 19 zł albo więcej pakietów danych i nielimitowane SMS-y i MMS-y za 29 zł.

Co się zmieni?

Znikają dwie usługi – „Miesio 19” oraz „Wszystko komórkowe w nju na kartę”. W ich miejsce oferowane są dwie nowe usługi „Wszystko za nie więcej niż 29 zł” oraz „Rozmowy za nie więcej niż 19 zł”. W czym one są lepsze od poprzednich – zapewne się już domyślacie:

– W usłudze „Rozmowy za nie więcej niż 19 zł” mamy: nielimitowane rozmowy do wszystkich na numery komórkowe i stacjonarne, w kraju i w roamingu UE.

– W droższej usłudze „Wszystko za nie więcej niż 29 zł” dostajemy ponadto, SMS-y i MMSy (bez limitu w kraju i w UE) 10 GB internetu w kraju, a w tym 1,46 GB do wykorzystania w roamingu UE).

Włączenie obu usług jest bezpłatne i łączą się one z usługą „im dłużej tym lepiej”. Dzięki niej, po pół roku stażu zwiększamy liczbę dostępnych GB o 2 razy, po roku o 2,5 raza, a po dwóch latach 3 razy.
 

Źródło:Orange