Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie – nowe ujęcia na wideo promocyjnym

Film Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie ma zadebiutować na świecie 23 maja 2018 roku, a w polskich kinach dwa dni później – 25 maja 2018 roku. Kręcony jest on od 2017 roku. Początkowo jego reżyserami byli Phil Lord i Christopher Miller, ale po jakimś czasie funkcję tę przejął Ron Howard.
W sieci ukazał się właśnie nowy materiał promujący produkcję, zatytułowany „Becoming Solo”. Oprócz nowych ujęć znajdziecie w nim wypowiedzi aktorów i twórców, przybliżających nowy film z Uniwersum Star Wars.

W roli Hana Solo w filmie zobaczymy Aldena Ehrenreicha. W Lando Calrissiana wcieli się natomiast Donald Glover. Inni aktorzy, którzy pojawią się na ekranie to Emilia Clarke, Woody Harrelson czy Paul Bettany.
Jeżeli dotychczas mieliście mieszane uczucia na temat nowego filmu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen, być może po obejrzeniu poniższego zwiastuna będą one nieco bardziej pozytywne. Niemniej, my pozostajemy nastawieni sceptycznie wobec obrazu o młodym Hanie Solo. Musimy bowiem jeszcze trochę poczekać, aby rzeczywiście przekonać się, jak dobry jest ten film.