Głośniki Ultimate Ears w Polsce w specjalnych cenach, zestawach i wersjach

Już od czwartku, 23 listopada 2017 w polskich sklepach stacjonarnych oraz internetowych (Saturn, Media Markt, RTV Euro AGD) pojawią się następujące modele limitowanych edycji głośników:

  • BOOM2 w czarno-żółtej wersji Panther – przewidywana cena w sklepach to 499 zł (aktualna cena rynkowa to 599 zł)
  • MEGABOOM Panther w przewidywanej cenie 799 zł (aktualna cena rynkowa 999 zł)
  • Pakiet 2 głośników BOOM2 (kolory Phantom i Brainfreeze) w przewidywanej cenie 899 zł (aktualna cena rynkowa 2 głośników to 1198 zł)
  • Pakiet 2 głośników WONDERBOOM (kolory Stone i Phantom) w przewidywanej cenie 649 zł (aktualna cena rynkowa 2 głośników to 798 zł)

Głośniki limitowanych edycji w przypadku modeli BOOM2 i MEGABOOM oferowanych pojedynczo dostępne będą w atrakcyjnym czarno-żółtym zestawieniu kolorystycznym Panther. Z kolei głośniki BOOM2 i WONDERBOOM oferowane w pakietach, będą sparowane w popularnych kolorach: BOOM2 – Phantom (czarno-szary) i Brainfreeze (niebiesko-czerwony), a w przypadku WONDERBOOM – Stone (szaro-żółty) i Phantom (czarno-szary).
Oferta startuje 23 listopada i będzie obowiązywała do wyczerpania zapasów. Liczba promocyjnych produktów jest ograniczona.
 


Oto kluczowe wyróżniki głośników Ultimate Ears:
Jakość dźwięku 360 stopni
Nasi specjaliści zbudowali głośniki wykorzystując zespoły głośnikowe rozpraszające fale dźwiękowe w promieniu 360 stopni. Potęga i jakość dźwięku płynąca z tych niewielkich głośników kompletnie Cię zaskoczy.
Ich brzmienie docenili surowi eksperci z najbardziej prestiżowych tytułów audio. W testach brytyjskiego What Hi-Fi wszystkie modele głośników Ultimate Ears otrzymały maksymalną 5-gwiazdkową ocenę. Trzy z nich, dodatkowo wyróżniono tytułem „Najlepszy zakup”, a dwa okrzyknięto „Głośnikami roku”. Ta sztuka nie udała się dotychczas żadnemu bezpośredniemu konkurentowi.
Wodoszczelne, pyłoodporne, prawie niezniszczalne
Ultimate Ears są prawdziwie wodoszczelne. Spełniają normę IPX7, co w praktyce oznacza, że możesz zanurzyć je na 30 minut, nawet do 1 metra pod wodą, a po powrocie na powierzchnie będą w 100% sprawne. Są również odporne na zewnętrzne zanieczyszczenia. Dzięki specjalnej konstrukcji nie dostaną się do wnętrza głośników. Dodatkowo nie musisz obchodzić się z nimi jak z jajkiem – wytrzymają upadek nawet z wysokości 1,5 m.
Cały dzień słuchania muzyki bez ładowania akumulatorów
Nic tak nie irytuje jak moment, w którym Twoja ukochana muzyka milknie, bo akumulatory są już puste. Wzięliśmy sobie to do serca tworząc głośniki Ultimate Ears. W zależności od modelu wbudowany akumulator pozwala na słuchanie muzyki od 10 nawet do 20 godzin.
Wiele głośników – jeden potężny sound system sterowany smartfonem
Mając głośniki Ultimate Ears BOOM2 lub MEGABOOM możesz łączyć je w jeden wielki system z poziomu aplikacji dostępnej na urządzenia iOS® i Android™. Zasięg BluetoothⓇ w naszych głośnikach to aż 30 m. W ten sposób możesz połączyć ze sobą nawet ponad 150 głośników. Cała operacja zajmie Ci kilka sekund. Modele WONDERBOOM możesz z kolei łączyć w pary bez uruchamiania aplikacji. Wystarczy przyciśnięcie 2 przycisków, kilka sekund parowania i gotowe.