Allegro teraz też na smartfonach z bada OS

Polski oddział Samsunga poinformował, że aplikacja Allegro została udostępniona użytkownikom telefonów komórkowych działających na systemie operacyjnym bada. Mowa tutaj o smartfonach z rodziny Wave. Oprogramowanie zostało wyposażone we wszelkie funkcje ułatwiające wyszukiwanie ofert, przeglądanie kategorii i obserwowanie aukcji.
Od momentu pojawienia się na platformie bada aplikacja Allegro stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w Samsung Apps. To tylko dowód na to, jak bardzo była to potrzebna aplikacja – mówi Krzysztof Tiomkin, Application Specialist w Samsung Electronics Polska.
Oprócz standardowych opcji oprogramowanie pozwala oczywiście na dostęp do konta („Moje Allegro”), dzięki czemu użytkownik może przeglądać swoje aukcje, w których licytuje lub sprzedaje. Pierwsze opinie, które już korzystają z programu są pozytywne. Narzekają jedynie na nieco zbyt nieczytelną czcionkę w niektórych sekcjach. Pomijając ten mały zgrzyt wszystko wygląda dobrze i działa całkiem sprawnie.
Aplikacje można pobrać nieodpłatnie ze sklepuSamsung Apps.

Źródło: Samsung Polska