Alcatel One Touch Scribe Pro i Alcatel One Touch Idol Mini w drodze

Fotografia, na której można zobaczyć specyfikację techniczną obu smartfonów, została opublikowana przez rosyjskiego bloggera Eldara Murtazina.

Alcatel One Touch Scribe Pro został wyposażony w pokaźny, 6-calowy ekran dotykowy, o nieznanej jeszcze rozdzielczości. Stosunkowo niska cena (300$) sugeruje, że raczej nie będzie to rozdzielczość Full HD, ale 1280 x 720 pikseli. Duży wyświetlacz oznacza dużą baterię – One Touch Scribe Pro posiada baterię o pojemności 3400 mAh.

Sercem smartfona jest czterordzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1,5 GHz. Słuchawka wyposażona zostanie w 13,1-calowy aparat fotograficzny. Nie zabraknie także funkcji dual SIM. Dzięki zastosowaniu technologii WiFi Display możliwe będzie bezprzewodowe połączenie urządzenia z telewizorem.

Na wyposażeniu Alcatela One Touch Scribe Pro znajdzie się także osłona ekranu z wbudowanymi diodami LED, która wyświetlać będzie aktualną godzinę oraz dedykowany urządzeniu stylus.

Jeżeli chodzi natomiast o model One Touch Idol Mini, to wiadomo, że został wyposażony w 4,3-calowy ekran dotykowy IPS, co oznacza, że będzie mniejszy o 0,4-cala od oryginału. Na szczęście, mniejsze wymiary nie pociągną za sobą gorszej specyfikacji technicznej. Słuchawka zostanie wyposażona w dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1,2 GHz.

Więcej szczegółów poznamy zapewne w trakcie targów IFA 2013, które odbędą się już na początku przyszłego miesiąca.

Źródło: VR-Zone