Zbuduj transportowe imperium – premiera Transport Fever już 8 listopada

Transport Fever to wymarzona gra dla wszystkich fanów tworzenia rozwiniętych systemów transportowych. Gracz rozpoczyna rozgrywkę w roku 1850 i buduje prężnie rozwijającą się firmę transportową. Jako transportowy potentat może budować stacje, lotniska, porty i zarabiać pieniądze, tworząc połączenia między obszarami, które potrzebują usług transportowych.

Transport Fever to druga produkcja szwajcarskiego studia Urban Games, znanego z gry Train Fever. Poprzedni projekt dewelopera koncentrował się wyłącznie na budowaniu infrastruktury kolejowej i drogowej, natomiast nowa produkcja wprowadza kolejne środki transportu – statki i samoloty.Transport FeverGra daje spore możliwości budowy złożonej, drogowo-kolejowo-wodno-powietrznej sieci i poznania ponad 150-letniej historii transportu. Budowa transportowego imperium to nie tylko zarobione pieniądze, ale prawdziwa misja, w której gracz spełnia potrzeby ludzi i obserwuje dynamiczną ewolucję miast. Wszystkie środki transportu to sieć naczyń połączonych, dzięki którym można zorganizować dostawy do przedsiębiorstw, tworzyć szlaki towarowe i zapewnić ekonomiczny wzrost. Budowa transportowego imperium to prawdziwe wyzwanie – dzięki możliwości udziału w dwóch kampaniach gracz może stopniowo zwiększać poziom trudności, aż do osiągnięcia stopnia globalnego zarządcy i potentata na lądzie, wodzie i w powietrzu! Gra prezentuje najwyższy poziom realizmu, oferując szeroką gamę wyzwań z prawdziwego świata transportu, również w realiach XIX i XX wieku.
CECHY GRY:
● Dwa tryby rozgrywki: nieskończoną grę i tryb kampanii
● Ponad 120 pociągów, samolotów, statków, autobusów, tramwajów i ciężarówek odwzorowanych w najdrobniejszych szczegółach
● Intuicyjny, a zarazem rozbudowany system budowy sieci torów i ulic
●Stacje kolejowe i autobusowe, lotniska i porty – wszystko to z możliwością ulepszenia
● Europejska i amerykańska kampania wzbogacone o misje historyczne
● Generowany losowo i modyfikowalny teren o realistycznych rozmiarach
● Środowisko gry w pełni dostosowane do europejskich i amerykańskich realiów
● Symulowany na bieżąco rozwój miejskiej architektury i ruch pasażerów
● Dopracowany model ekonomii oraz symulację przewozu ładunków
● Ponad 150 lat historii transportu w jednej grze
● Realistyczną symulację ruchu pojazdów, ich kolorystyki i starzenia się
● Bardzo realistyczną grafikę i oświetlenie
● Ponad 25 wymagających osiągnięć
● Warsztat Steam i kompleksowe wparcie dla modów

Gra ukaże się 8 listopada w wersji pudełkowej i cyfrowej na komputery PC w sugerowanej cenie detalicznej 99,99 zł. Grę można zamówić w przedsprzedaży nacdp.pl.

 

Źródło: CDP.pl