Wiedźmin jak żywy! Oto statuetka Geralta, którą dostaniecie za 769 dolarów

To był wielki tydzień dla Geralta z Rivii. Najpierw pojawiła się informacja, że słynny Biały Wilk znajdzie się na znaczkach pocztowych, które trafiły do sprzedaży już w piątek, 16 września, a wkrótce okazało się, że ten sam wiedźmin otrzyma własną, niezwykle realistyczną statuetkę.
Statuetka, za którą odpowiada Prime 1 Studio ma 66 centymetrów wysokości, a jej cena wynosi aż 769 dolarów (prawie 3 tysiące złotych). Do sprzedaży trafi tylko 1500 egzemplarzy figury, z czego 500 ma posiadać wymienną głowę. Należy przyznać, że statuetka wygląda naprawdę niesamowicie – w końcu przedstawia Geralta z Rivii z pokonanym monstrum u stóp. Statuetka zostanie wykonana „z wysokiej jakości półprzezroczystego materiału przypominającego ludzką skórę”, w wymiarach 66,2 × 40,9 × 36,1 cm.
Jak widać na poniższych obrazkach, figura idealnie odzwierciedla bohatera gry CD Projektu RED.WiedźminWiedźminWiedźminWiedźminWarto zaznaczyć, że powyższe zdjęcia przedstawiają jedynie prototyp statuetki, a więc do czasu sprzedaży pewne jej detale mogą ulec zmianie. Co więcej, to tylko pierwszy „element kolekcjonerski premium” z serii opartej na grach o Białym Wilku od studia Prime 1. Ciekawe, co firma zaprezentuje w przyszłości.
Tutaj można dokonać przedpremierowego zamówienia statuetki. Jej twórcy sugerują, że figura pojawi się na rynku między lipcem a wrześniem 2017 roku.

Źródło:Sideshow