TegraZone świętuje 5 milionów pobrań

TegraZone zwykło się nazywać też „strefą dla elit” w środowisku Androida. Jest to usługa opracowana przez Nvidię, która dostarcza miłośnikom elektronicznej rozrywki gry zoptymalizowane pod platformy Tegra. Dzięki współpracy z największymi deweloperami, udało się wzbogacić jej bibliotekę o takie tytuły jak: GTA 3, Max Payne, czy w ShadowGun lub Riptide.
Właśnie się dowiedzieliśmy, że po niespełna półtorarocznej obecności na rynku, strefa gier Tegra może poszczycić się przeszło pięcioma milionami pobrań. Sporo, tym bardziej zważywszy na fakt, że znakomita większość gier z TegraZone jest płatna i kosztuje całkiem, bo od 10 do 20 zł (aczkolwiek nie brakuje też tańszych i darmowych pozycji).
Dostęp do strefy Tegra można uzyskać drogądedykowanej aplikacji lubstrony internetowej. Oczywiście wszystkie aplikacje gier do niej należące, można też pobrać bezpośrednio z poziomu sklepu Google Play. Warto jednak dołączyć do społeczności usługi Nvidii. TegraZone to również najpewniejsze i najszybsze źródło informacji na temat najnowszych i najbardziej wymagających produkcji świata mobilnego.
W tym miejscu zachęcam Was również do zapoznania się z naszą publikacją: TOP 10: Gry z TegraZone. Omówiliśmy w niej 10 najlepszych – naszym zdaniem – gier zoptymalizowanych pod platformy Nvidii.

Źródło: Nvidia