Steelseries Sensei – bezprzewodowa mysz dla graczy

Sensei Wireless charakteryzuje się 1-milisekundowym czasem reakcji, co czyni go najszybszą (a właściwie najbardziej responsywną) spośród bezprzewodowych myszy dostępnych na rynku. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się rozgrywką bez opóźnień i lagów charakterystyczną raczej dla urządzeń przewodowych. Sensei Wireless jest już dostępny w sugerowanej cenie 599 złotych. Mysz można kupić m.in. w sklepach: Agito, Komputronik, Gamedot, X-KOM, ProCpu, Sferis.
Laserowy sensor myszki cechuje się rozdzielczością 8200 DPI i odświeżaniem 1000 Hz. Podświetlenie myszy można regulować i wybierać spośród palety 16,8 miliona kolorów.
Dotychczas, bezprzewodowe granie oznaczało pójście na kompromis – mniejsza wydajność za wolność bez kabli. Wierzymy, że gracze nie powinni być zmuszani do rezygnowania z czegokolwiek, jeśli chodzi o sprzęt. „Bezprzewodowo” nie musi oznaczać ograniczeń. Sensei Wireless dostarcza wszystko, czego gracze powinni oczekiwać od bezprzewodowej myszy.” – powiedział Bruce Hawver, CEO SteelSeries.Sensei Wireless jest w pełni kompatybilny z darmowym oprogramowaniem SteelSeries Engine 3 z nową funkcją CloudSync. Pozwala ona graczom na zapisywanie i wczytywanie ustawień peryferiów z dowolnego miejsca na świecie. Jedyny warunek – dostęp do internetu. Firma SteelSeries zapewnia, że dane przechowywane w chmurze są osobistymi informacjami i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. CloudSync posiada nieograniczoną pojemność, więc użytkownicy nie muszą martwić się o liczbę zapisanych ustawień. Pełna lista sprzętu kompatybilnego z nową funkcją oprogramowania SteelSeries Engine 3 dostępna jest tutaj:

Źródło: Steelseries