Razer Tresher Ultimate – nowe słuchawki dla Playstation 4 i XBox One

Słuchawki Razer Thresher Ultimate oferują na konsolach Playstation 4 i Xbox One dźwięk przestrzenny Dolby 7.1 Surround. Duże przetworniki o średnicy 50 mm bezpośrednio przesyłają sygnał audio do każdego z nauszników pokrytych sztuczną skórą i wyłożonych pianką, dopasowującą się do kształtu głowy, aby wygodę i wysoki poziom wygłuszenia. Dostępne będą także wkładki do nauszników wypełnione żelem schładzającym, zaprojektowane tak, aby zagwarantować komfort użytkowania nawet przy długiej wielogodzinnej rozgrywce.

Razer Thresher Ultimate to także zasięgiem łączności bezprzewodowej do 12 metrów od źródła sygnału. Słuchawki zostały wyposażone w wysuwany mikrofon cyfrowy, umożliwiający komunikację głosową dzięki jednokierunkowej konstrukcji. W headset wbudowano przyciski pozwalające na regulację głośności mikrofonu, balansu pomiędzy dźwiękiem gry a czatem głosowym (wersja Playstation 4) oraz regulację głównej głośności (wersja Xbox One). Dzięki temu gracz otrzymuje szybki dostęp to każdego z najważniejszych ustawień audio.
Bogata historia Razer jako producenta sprzętu doczekała się nowego, konsolowego rozdziału. Obok Thresher Ultimate, oferta firmy składa się z turniejowych padów Wildcat i Raiju oraz arcade sticków Atrox i Panthera, które są używane przez profesjonalnych graczy specjalizujących się w bijatykach.
Razer Thresher Ultimate należy do grupy licencjonowanych akcesoriów dla urządzeń z rodziny Xbox One i jest kompatybilny z Xbox One, Xbox One S oraz Xbox One X. Zamówienia zarówno na wersję Xbox, jak i Playstation 4 będą realizowane od czerwca.
 

Źródło: Razer