Razer Quartz Pink Edition to limitowane akcesoria na walentynki

Firma Razer zaprezentowała dziś nową edycję kolorystyczną swoich popularnych akcesoriów oraz laptopa Razer Blade Stealth 13. Quartz Pink Edition to limitowana seria urządzeń wykonanych w kolorze różowym. Wszystkie akcesoria z wyłączeniem laptopa Razer Blade Stealth 13 Quartz Pink dostępne są w Europie. Jeśli szukacie gadżetów o nietypowym wyglądzie lub chcecie sprawić walentynkowy prezent swojej drugiej połówce, to obstawiam, że nowe sprzęty marki Razer dadzą naprawdę sporo radości. Jestem facetem i sam z chęcią przygarnąłbym któryś z nich – tak dla hecy! 😉
Zestaw Razer Quartz Pink Edition obejmuje:

Myszkę Razer Basilisk
Podkładkę pod mysz Razer Goliathus Extended Chroma
Klawiaturę Razer Huntsman
Headset Razer Kraken
Kontroler do PS4 Razer Raiju Tournament Edition
Mikrofon Razer Seiren X
Stojak na słuchawki Razer Base Station Chroma
Etui na telefon Razer Phone 2

  Wersja kolorystyczna Quartz Pink po raz pierwszy została wprowadzona na rynek w 2018 roku. Skromny zestaw składający się z 4 urządzeń do wyboru stał się początkiem „różowego fenomenu”. Popularność sprzętu przerosła oczekiwania Razera. W tym roku, dzięki ponad dwukrotnie większej liczbie dostępnych urządzeń, każdy może cieszyć się nową serią, która pozwala jeszcze bardziej wyróżnić się z tłumu.
  Razer Basilisk – Quartz Edition
  € 69.99
  Razer Quartz Pink Edition
  Razer Basilisk jest wyposażona w wymienne wielofunkcyjne łopatki i pokrętło do regulacji oporu stawianego przez rolkę.
  Razer Goliathus Extended Chroma – Quartz Edition
  € 59.99
  Razer Goliathus Extended Chroma – Quartz Edition
  Bestsellerowa miękka podkładka pod myszkę, wspierana przez system Chroma (podświetlenie RGB), ma  rozjaśnić każde zwycięstwo w pełnej gamie kolorów.
  Razer Kraken – Quartz Edition
  € 79.99
  Razer Kraken - Quartz Edition
  Razer Kraken to przewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy turniejowych. Jego duże 50 mm przetworniki zapewniać powinny mocny i czysty dźwięk. Headset z poduszkami wypełnionymi chłodzącym żelem zaprojektowano z myślą o pełnym komforcie. Nie zabrakło chowanego mikrofonu.
  Razer Raiju Tournament Edition – Quartz Edition
  € 149.99
  Razer Raiju Tournament Edition - Quartz Edition
  Raiju Tournament Edition jest pierwszym w pełni modułowym bezprzewodowym kontrolerem do PS4 z aplikacją mobilną pozwalającą m.in. na zmianę mapowania przycisków wielofunkcyjnych i regulowanie ich czułości. Przyciski Mecha-Tactile Action Buttons zapewniać mają połączenie miękkości w dotyku i wyraźnego sprzężenia zwrotnego. Dla pełnej kontroli, Raiju Tournament Edition wyposażono również w dodatkowe cztery przyciski wielofunkcyjne oraz tryb Hair Trigger Mode, ograniczający skok głównych spustów i tym samym przyspieszającym strzelanie.
  Razer Seiren X – Quartz Edition
  € 109.99
  Razer Seiren X – Quartz Edition
  Mikrofon Razer Seiren X Quartz został zaprojektowany i przetestowany z myślą o streamerach i YouTuberach.
  Razer Base Station Chroma – Quartz Edition
  € 74.99
  Razer Base Station Chroma – Quartz Edition
  Razer Base Station Chroma to wielofunkcyjny stojak na słuchawkowi z 3-portowym hubem USB 3.0. Wyposażono go w system Chroma, aby nie odstawał od reszty urządzeń z wspierających to podświetlenie. Gdyby nie ta cena…
  Razer Huntsman – Quartz Edition
  € 159.99
  Razer Huntsman - Quartz Edition
  Razer Huntsman, wyposażona w przełączniki optyczno-mechaniczne oraz podświetlenie klawiszy, zapewnia najszybszą aktywację klawiszy w całej linii klawiatur Razera. Przełączniki Razer Opto-Mechanical wykorzystują technologię optyczną – wiązkę światła podczerwonego wewnątrz każdego przełącznika, aby precyzyjnie wykrywać jego aktywację po naciśnięciu klawisza.
  Razer Blade Stealth 13 Quartz Pink
  Razer zaprezentował również laptopa Razer Blade Stealth 13 Quartz Pink laptop (w cenie 1599.99 dolarów ), który będzie dostępny w USA, Chinach oraz Kanadzie, a także nowe etui Quartz Case for Razer Phone 2 (29.99 euro w Europie).Razer Huntsman - Quartz Edition
  Zamówione urządzenia peryferyjne Quartz Edition dostępne będą w Walentynki, 14 lutego 2019 (wyłącznie za pośrednictwem RazerStore, inne kanały sprzedaży będą ogłoszone później). Data sprzedaży laptopa dopiero zostanie ogłoszona.