Pierwszy na świecie tablet z Androidem 4.0 ICS

Zaledwie kilka tygodni minęło od udostępnienia przez Google kodu źródłowego systemu operacyjnego Android 4.0 Ice Cream Sandwich, a już teraz dowiadujemy się, że w najbliższym czasie do sprzedaży trafi tablet działający pod jego kontrolą. Komu przypadła ta zasługa?
Za produkcję pierwszego na świecie tabletu z najnowszym Androidem na pokładzie odpowiedzialna jest chińska firma Fuzhou Rockchip Electronics. Aktualizacji do wersji 4.0 systemu operacyjneg doczekają sie urządzenia wyposażone w procesory RK2918 taktowane częstotliwością 1 GHz. Na chwilę obecną nie znamy szczegółów dotyczących reszty specyfikacji urządzenia, producent ujawnił za to film, na którym zaprezentował zarówno tablet, jak i system operacyjny w akcji.
Urządzenie trafi na półki sklepowe w pierwszym tygodniu grudnia. Jego cena jeszcze nie jest znana. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany wcześniej film:

Jak podoba Wam się Android 4.0 Ice Cream Sandwich w akcji? Zastanawia mnie, kiedy Europa doczeka się swojego pierwszego tabletu z najnowszą wersją systemu operacyjnego Google?

Źródło: www.engadget.com