Nowy zwiastun Farming Simulator 17 – Gamescom 2016

Już 17 sierpnia rozpoczynają się targi Gamescom w Kolonii, na których Farming Simulator święci triumfy od 7 lat, zachęcając do zabawy tysiące graczy. Tegoroczna edycja imprezy to najlepsza okazja, by w centrum uwagi znalazł się Farming Simulator 17 – w Hali 8 (stoisko B41) każdy chętny będzie mógł sprawdzić wersję preview gry. Grywalna wersja znajdzie się też na stoisku PlayStation. Dziennikarzy na prezentację zapraszamy na stoisko Focus Home Entertainment w Hali 3.2 (D16).

Nowy materiał z Farming Simulator 17 prezentuje nowe środowisko i część nowych elementów. Gra wprowadzi m.in. nowe zwierzęta (świnie!), rozbudowany system transportowania towarów czy tory kolejowe pozwalające na przewożenie dóbr pomiędzy punktami produkcji i sprzedaży zlokalizowanymi w nowym miejscu: Goldcrest Valley.

Farming Simulator 17 z ponad 250 pojazdami i narzędziami od ponad 75 producentów ma być najbardziej kompletną symulacją farmerską, jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne. Premiera gry na PS4, Xbox One i PC jest przewidziana na 25 października 2016 roku. Grę można zamawiać w dobrych sklepach z grami, między innymi w sklepie cdp.pl.
 
 

Źródło: inf. prasowa