Nowa kamerka Logitech C922 Pro Stream ułatwi streamowanie

Dołączony do zestawu statyw umożliwia łatwe ustawienie kamerki pod odpowiednim kątem, a dzięki rozwiązaniom Personify użytkownik może zmienić tło w trakcie transmisji. Dodatkowo każdy kupujący otrzyma 3-miesięczną licencję premium na XSplit – oprogramowanie do nagrywania i streamowania wideo.
„Platformy do streamowania, takie jak Twitch, który ma już ponad 2 mln użytkowników, zanotowały gwałtowny wzrost w ostatnich latach. Wraz z ich wzrostem powstało pokolenie graczy, które zdobywa informacje o grach w inny sposób niż do tej pory” – powiedziała Magdalena Rosa, Head of Marketing CEEMEA. „Kamerka C922 Pro przenosi transmisję video na zupełnie nowy poziom. Dzięki niej gracze mogą w prosty i jednocześnie profesjonalny sposób pokazać jak grają i wyróżnić się z tłumu” – powiedziała Magdalena Rosa.Logitech C922 Pro Stream Logitech C922 Pro Stream umożliwia transmisję video w jakości 720p z szybkością 60 kl./s. lub 1080p w 30 klatkach na sekundę. Dodatkowo dzięki funkcji inteligentnego rozpoznawania kształtów, urządzenie oferuje automatyczną zmianę tła. To rozwiązanie pozwala na nałożenie obrazu pokazującego gracza na transmisje z gry przy użyciu takich aplikacji do streamingu jak OBS czy XSplit.
Logitech C922 Pro Stream wykorzystuje najlepsze cechy nagradzanej oraz szeroko rekomendowanej przez wielu testujących i vlogerów, kamerki Logitech HD Pro C920, zapewniając jeszcze wyższą jakość wideo. Dzięki automatycznej korekcie jasności obrazu i funkcji autofocus, obraz pozostaje czysty, nawet przy słabym świetle. Ponadto dwa wielokierunkowe mikrofony niwelujące hałas z otoczenia, zapewnić mają czysty i wyraźny dźwięk.Logitech C922 Pro Stream Dzięki współpracy firmy Logitech z wiodącym producentem oprogramowania do streamingu – XSplit, wprowadzono dodatkowe ustawienia pozwalające na zintegrowanie programu z kamerką, aby zapewnić graczom jeszcze większy komfort. Przy zakupie C922 użytkownicy otrzymują 3-miesięczna licencja premium na oprogramowanie XSplit z pełnym dostępem do profesjonalnych narzędzi i możliwości XSplit Broadcaster oraz Gamecaster.
Logitech C922 Pro Stream Webcam jest dostępna od dzisiaj nalogitech.com w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 399 złotych.
 

Źródło: Logitech