Najlepsze gry i aplikacje na Androida i iOS – marzec 2017

Bard – Video AssemblerBard – Video Assembler

Bard to aplikacja, która zmusi celebrytów do wypowiadania zdań, które… sami ułożymy. No, nie jest tak pięknie – wybór słów jest ograniczony do uprzednio wypowiedzianych przez gwiazdy. Tak czy inaczej, materiału źródłowego jest sporo i można z niego stworzyć naprawdę zabawne wypowiedzi, które da się później zapisać i podłożyć do tego materiał wideo.

—————-

BatONBatON
Ta praktyczna aplikacja w przejrzysty sposób pozwala sprawdzić poziom naładowania sparowanego z tabletem lub smartfonem urządzenia, korzystającego z łączności Bluetooth. Dzięki temu narzędziu możemy z poziomu jednego ekranu kontrolować stan baterii wszystkich gadżetów (głośników, słuchawek, czy zegarków), bez konieczności łączenia się z ich dedykowanymi aplikacjami.

—————-NIEDOSTĘPNA NA iOS

FaceAppFaceApp
W aplikacji Racelink, dzięki algorytmom sztucznej inteligencji, modyfikować możecie… twarze na zdjęciach. Chcecie rozweselić smutasa? Od zamianu smutnej miny w uśmiech dzieli Was pojedyncze kliknięcie. Kombinować można także z wiekiem osób na fotografiach, „ulepszać” ich urodę, a nawet… zamieniać płeć. Rezultaty trzech ostatnich działań są dość przeciętne, ale dodawanie uśmiechu działa naprawdę nieźle!

—————-

Racelink – Virtual RacingRacelink - Virtual Racing
Pamiętacie grę mobilną Zombies, Run!, motywującą do biegania, w której nabijając kolejne kilometry uciekaliśmy przed hordą zombiaków? Jej twórcy stworzyli kolejne narzędzie, które uprzyjemni Wam pokonywanie kolejnych kilometrów. Tutaj godziny spędzicie na rywalizacji w wirtualnych wyścigach, kosmicznych podróżach, a w niektórych przypadkach staniecie się nawet bohaterem opowieści, którą narrator opowiadał będzie wraz z przemierzaniem wyznaczonego dystansu.

—————-

VolumeSlider
VolumeSliderJasne, do regulowania głośności korzystać można z fizycznych przycisków bocznych smartfona. Co jednak, gdyby okazało się, ze da się to robić… wygodniej? VolumeSlider w bezpłatnej wersji pozwala ustawić suwak dotykowy w dowolnym miejscu na brzegu ekranu. Akcji zgłaśniania lub sciszania dźwięków towarzyszy reakcja wibracjami. W płatnej wersji możemy ustawić aż cztery suwaki, odpowiedzialne za intuicyjną kontrolę różnych dźwięków w systemie smartfona.

—————-NIEDOSTĘPNA NA iOS

Golf ClashGolf Clash
Prosta gra w minigolfa może dać naprawdę wiele radości, zwłaszcza wtedy, gdy wprowadzona zostanie do niej nuta rywalizacji ze znajomymi i możliwość sprawdzeniach swych sił z ludźmi z całego świata. Oprócz zaliczania kolejnych dołków zbieramy tu momety, za które kupować możemy udział w kolejnych turniejach, a także odblokowywać kolejne poziomy, ulepszać kijki golfowe i kupować nowe.

—————-

Asphalt XtremeAsphalt Xtreme
Powiem otwarcie: nie lubię gier mobilnych wyścigowych, ale ta jest naprawdę wciągająca. Offroadowa odmiana popularnej serii darmowych gier Asphalt zabiera nas na bezdroża i sadza za kierownicą samochodów terenowych, buggy oraz rajdowych. 35 pojazdów do wyboru, wyścigi dla wielu graczy w czasie rzeczywistym i wciągający tryb kariery zatrzymają Was na długo przed ekranami smartfonów i tabletów.
 

—————-

Rolling SnailRolling Snail
Gry korzystające z systemu fizyki obiektów przeważnie są najciekawszymi i najbardziej uzależniającymi produkcjami mobilnymi. Nie inaczej jest w przypadku zręcznościówki logicznej Rolling Snail, w której rysując w przestrzeni różne obiekty, a także usuwając inne, musimy ułatwić drogę przez kolejne poziomy wesołemu… ślimakowi.

—————-

Make MoreMake More
Przepraszam, musiałem. Cieszcie się, że gra nie pojawiła się w zestawieniu przy okazji matur lub sesji, bo mielibyście przechlapane. Wiecie jak to jest z clickerami… Ten clicker okraszony arcade’ową grafiką pozwala nam zostać szefem hali produkcyjnej, który musi nieustannie zaganiać swoich pracowników do działania. Zwiększamy efektywność ich pracy, zbieramy kasę, kupujemy ulepszenia… Miłego klikania. [demoniczny śmiech]

—————-