Mass Effect 4 z trybem multiplayer?

Studio poszukuje pracownika na stanowisku Online Producer, który ma być odpowiedzialny za stworzenie gry z trybem multiplayer i z opcjami dostępnymi online.  Może to być niejako potwierdzenie tego, że Mass Effect 4 będzie posiadał właśnie taki tryb, ponieważ ta gra jest zdecydowanie najważniejszą produkcją, nad którą pracuje studio.

Warto przypomnieć także, że wcześniejsze wydania z serii Mass Effect posiadały tryb rozgrywki wieloosobowej, więc jego brak w najnowszej części byłby niezrozumiały.W ostatnim czasie pojawiła się w Internecie informacja o tym, na jakim etapie znajduje się produkcja gry. Została ona zamieszczona serwisie Twitter przez jednego z producentów gry – Chrisa Wynna. Stan zaawansowania prac określił na bardzo duży poprzez określenie „things are getting real now”. To on także napisał, że studio poszukuje osoby do pracy nad funkcjami sieciowymi gry.

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry, lecz fakt, że jest ona już w dość zaawansowanej fazie produkcji może wskazywać na to, że w najnowszą część popularnej serii zagramy jeszcze w tym roku.

Źródło: gamespot