GTA V – trailer z gameplayem z trybu Multiplayer

Zgodnie z obietnicą trailer zawierający elementy rozgrywki multiplayer trafił do sieci dziś o godzinie 10:00. Nie jest to pierwszy trailer pokazujący przedsmak tego co nas czeka. Dzięki poprzedniemu materiałowi wideo dowiedzieliśmy się m.in. tego, że podczas rozgrywki będziemy mogli w dowolnym momencie przełączać się pomiędzy trzema bohaterami – Michaelem, Franklinem i Travorem.
Dość gadania – zerknijcie na to, na co fani serii Grand Theft Auto (i nie tylko oni) czekali:

Jak widać po raz kolejny będziemy mogli spędzać swój czas w grze na dziesiątki różnych sposobów. Narrator sugeruje, że jedną z ciekawszych opcji będzie organizowanie napadów, po uprzednim sformowaniu własnego gangu. Ciekawą opcją wydaje się „Content Creator”, który pozwoli na tworzenie własnego środowiska, w którym rozgrywały się będą misje dla wielu graczy. Sądząc po tym, co zobaczyliśmy na filmiku, tworzenie własnych zadań będzie niezwykle intuicyjne.
Grafika zapiera dech w piersiach i nie mogę oprzeć się przekonaniu, że tak właśnie wyglądać będzie wersja PC. Wymagania będą zapewne kosmiczne, ale przyznacie sami, że dla gier takich jak seria Grand Theft Auto warto modernizować komputery.

Źródło: Rockstar