EA Access wkrótce na Playstation 4 – nareszcie

Firma Electronic Arts Inc. ogłosiła, że wprowadza swoją usługę EA Access na konsole PlayStation 4. Od lipca tego roku gracze będą mogli zapisać się na miesięczną lub roczną subskrypcję za pośrednictwem PlayStation Store. Po dodaniu konsoli PlayStation 4 do już istniejących usług członkowskich Xbox One i PC za pośrednictwem Origin, EA oferuje teraz swoje usługi subskrypcji na większej liczbie platform, niż jakikolwiek inny wydawca.
Członkostwo w EA Access pozwala graczom doświadczyć Play First Trials, dzięki którym mogą wypróbować większość nowych gier EA przez 10 godzin. Abonenci korzystają również z 10% rabatu na zakup pełnych gier, rozszerzeń, elementów w grze i wielu innych. Dodatkowo gracze mogą wskoczyć do rosnącej biblioteki gier EA, w tym najpopularniejszych serii takich jak Battlefield, EA SPORTS FIFA, Star Wars Battlefront i innych, mając możliwość zabawy bez ograniczeń.

„Niezmiennie inwestujemy w usługi cyfrowe i subskrypcyjne, a oferowanie naszych gier do jeszcze większej liczby osób na obu konsolach jest ekscytującą perspektywą dla wszystkich– powiedział Matt Bilbey, wiceprezes ds. rozwoju strategicznego. Naszym celem jest zapewnienie graczom większego wyboru, aby mogli grać w nasze gry tam gdzie chcą i tak jak chcą. Dlatego też cieszymy się, że możemy zaoferować im usługę EA Access na PlayStation 4.”

Będziecie korzystać z EA Access na swoich konsolach? A może preferujecie PlayStation NOW lub w ogóle nie lubicie tego typu usług?