Dishonored 2 – nowe wideo z rozgrywką – kreatywne zabójstwa Emily i Corvo

W kolejnym rozdziale nagradzanej sagi Dishonored, produkcji Arkane Studios, która pojawi się w sprzedaży na całym świecie 11 listopada 2016 roku na PlayStation 4, Xbox One i PC, powrócimy do roli zabójcy o zdolnościach nadprzyrodzonych. Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się rozgrywka w Dishonored 2, to twórcy gry udostępniliście właśnie nowy materiał, który ją prezentuje!

Delilah, szalona wiedźma dysponująca mocą potężnej czarnej magii, przejęła tron należny Cesarzowej Emily Kaldwin, przez co los Wysp pozostaje niepewny. W grze wcielamy się w postać Emily Kaldwin lub Corvo Attano i wyruszamy poza legendarne ulice Dunwall do Karnaki – niegdyś lśniącego blaskiem nadmorskiego miasta, w którym leży klucz do przywrócenia Emily na tron. Skorzystamy ze Znaku Odmieńca i potężnych nowych zdolności nadprzyrodzonych, zapolujemy na wrogów (lub pozostaniemy pacyfistami – gra pozwala przechodzić kolejne poziomy bez zabijania!) i na zawsze zmienimy losy Cesarstwa.
To czy przejdziemy całą grę, pozostając w ukryciu, skorzystamy w pełni z brutalnego systemu walki czy użyjemy mieszanki obu stylów zależało będzie wyłącznie od nas, graczy.
 

Źródło: Cenega