Dead Space za darmo na Origin – w ten horror warto zagrać

Czas wybrać się w sentymentalną podróż do świata gier z 2008 roku! Electronic Arts udostępniło właśnie po raz kolejny Dead Space, czyli horror osadzony w kosmosie, w którym rozgrywka prowadzona jest z perspektywy trzeciej osoby. Musicie się pospieszyć z pobieraniem, bo promocja wkrótce się skończy!Dead Space za darmoDead Space jest uznawany za jeden z najlepszych i najstraszniejszych horrorów wydanych na PC – kolejne części zbierały już nieco gorsze oceny. Teraz, dzięki cyklicznym promocjom na platformie Origin, możemy pobrać ją zupełnie za darmo.

Po przejściu na stronę gry na platformie Origin możecie pobrać Dead Space jako Specjalny Prezent, zupełnie za darmo. Wystarczy kliknąć przycisk „Dodaj do biblioteki gier”, aby uruchomić zainstalowanego uprzednio klienta Origin i dodać kultowy tytuł do swojej biblioteki.
Możecie też kliknąć na poniższy link, aby pobrać Dead Space za darmo: https://www.origin.com/pol/en-us/store/dead-space/dead-space/standard-edition
Dead Space to seria wysokobudżetowych horrorów przygotowywanych przez firmę Electronic Arts, mocno inspirowanych wspomnianą już serią o obcym. Akcja tego cyklu toczy się w przyszłości w przeróżnych planetarnych bazach i na pokładach statków kosmicznych. Wrogiem nie jest jednak pojedynczy stwór o krwiożerczych zapędach, a cała masa pasożytów. Dopracowana grafika i niepokojąca muzyka to główne zalety tych produkcji. Warto wspomnieć, że mówi się sporo o ekranizacji serii. Taki film na wielkim ekranie z pewnością robiłby wrażenie!