Co na wiosennej konferencji CD Projektu?

Wczoraj o godzinie 19 odbyła się wiosenna konferencja CD Projekt RED, o której wspominaliśmy w zeszłym tygodniu na łamach Conowego. Można było oglądać ją za pośrednictwem oficjalnego profilu Wiedźmina na Facebooku lub serwisu Gamesradar. Jakie niespodzianki przygotował dla nas CD Projekt RED?
Pierwsza część konferencji poświęcona była zmianom jakie wprowadzi Edycja Rozszerzona do znanego graczom uniwersum, a także przypomnieniu najważniejszych cech i prezentacji wersji gry na konsolę Xbox 360. Poniżej możecie obejrzeć film z porównaniem grafiki wersji xboksowej i pecetowej.

Osoby, które już nie mogą doczekać się premiery Edycji Rozszerzonej Wiedźmina Drugiego, na pewno ucieszy informacja, że będą one mogły pobrać aż 95% jej zawartości już 11 kwietnia. Reszta zostanie udostępniona zgodnie z planem, czyli 17 kwietnia.
Mamy także dobrą wiadomość dla oddanych fanów pierwszej części gry – do sprzedaży za pośrednictwem platformy Steam trafiła właśnie Edycja Rozszerzona Wiedźmina Pierwszego w wersji na komputery Mac. Cena gry wynosi jedyne 7,99 euro (32 zł). Co więcej, już 17 kwietnia w App Store pojawi się interaktywny komiks, który będzie można pobrać za darmo, dedykowany iPhone’owi i iPadowi.
W drugiej części wiosennej konferencji poznaliśmy nowe szczegóły związane z platformą GOG. Od teraz wszyscy nabywcy Wiedźmina 2: Zabójcy Królów mogą pobrać jego wersję cyfrową za darmo. Serwis doczekał się także dwóch nowych elementów – listy życzeń i zmodyfikowanego menadżera pobierania.
W ofercie sklepu pojawią się już wkrótce takie tytuły, jak Assassin’s Creed: Director’s Cut, Heroes of Might and Magic V czy Botanicula od twórców Machinarium. To jednak nie koniec niespodzianek! Do jutra można pobrać za darmo pierwszego Fallouta!

Źródło: CD Projekt RED