Co możemy robić w No Man’s Sky?

Sean Murray nie rozumie, dlaczego cele rozgrywki jest tak trudno pojąć. Gracz zaczyna przygodę w przypadkowym miejscu we Wszechświecie, a następnie po nim podróżuje. Może odkrywać nowe gatunki zwierząt, odwiedzać miejsca, w których jeszcze nie był. Poza tym ma możliwość zbierania zasobów i ulepszania swojego sprzętu. Istnieje wiele zagrożeń, przed którymi trzeba się bronić. Spotkanie innego gracza jest bardzo rzadkim zjawiskiem, zwłaszcza bliżej centrum Wszechświata.
Wideo poniżej wyjaśnia wiele faktów na temat gry. Pochodzi z kanału Playstation na YouTube i ukazuje nieznane zalety i ciekawostki o produkcji. Jeszcze więcej informacji zamieszczono naPlayStation.Blog. Oto niektóre z nich:

  • Odwiedzenie każdej planety choć na sekundę zajęło by 5 miliardów lat. Ich liczba wynosi 18 446 744 073 709 551 616.
  • Hello Games umieściło w grze boty, które miały eksplorować świat i złożyć raport na temat odkryć. Nawet deweloper nie wiedział co się kryje we Wszechświecie.
  • Muzyka jest proceduralnie generowana z soundtracku stworzonego przez 65daysofstatic.
  • Istnieje możliwość nazywania planet. Każda z nich jest zapisywana w Atlasie.

No Man's Sky ukaże się w listopadzie tego roku

  • Gracz posiada jetpack.
  • Każda widoczna geometria planet jest możliwa do zwiedzenia.
  • We Wszechświecie istnieją frakcje, które pamiętają stosunek gracza do nich.
  • Zwierzęta są generowane proceduralnie.

Sean Murray wyjaśnia charakter gry

No Man’s Sky to utrzymana w stylistyce science-fiction, sandboksowa gra akcji nastawiona na rozgrywkę wieloosobową. Odpowiedzialne za jej powstanie studio Hello Games, znane jest z barwnej zręcznościówki Joe Danger. Akcja gry toczy się w dalekiej przyszłości, w niezbadanej dotąd części kosmosu. Eksplorację kolejnych zakątków wszechświata prowadzimy za sterami statku kosmicznego, a po wylądowaniu na planecie przełączamy się na tryb pierwszoosobowy. Produkcja ukaże się na PC i Playstation 4 w listopadzie bieżącego roku.Gra ukaże się na PC i PS4

Poniżej wideo, w którym Sean Murray rozwiewa wątpliwości na temat rozgrywki.

Źródło: vg247.com