Batman: Arkham Knight – pierwsze DLC dla PC opóźnione

Gra została wydana na PC kilka tygodni temu, ale jej twórcy wciąż borykają się z kilkoma problemami. Wciąż trwają prace mające na celu naprawienie portu PC tej produkcji, a tymczasem    studio Rocksteady ogłosiło, że pierwsze DLC będzie dla tej platformy opóźnione.
Wydanie płatnego DLC nie miałoby dla studia żadnego sensu, zwłaszcza że w tej chwili nie sprzedaje się sama gra w wersji na PC. Warner Bros zawiesił sprzedaż Arkham Knight dla tej platformy, gdy tylko problemy zostały zgłoszone. Doniesienia sugerują, że studio wiedziało o problemach, zanim nastąpiła premiera gry. Pozostaje więc pytanie, dlaczego nic z nimi wtedy nie poczyniono.
Warner Bros. Potwierdziło w oficjalnym oświadczeniu, że rozwiązanie problemów z wydajnością jest ich priorytetem. Zwiększony nacisk na poprawę wersji dla PC ma wpływ na rozwój zawartości DLC , dlatego gracze tej platformy nie uzyskają rozszerzenia 14 lipca, przeciwnie do posiadaczy Play Station 4 i Xboxa One.
Tytuł pierwszego DLC to Batgirl: A Matter of Family. Zawiera ono grywalną Batgirl i opowiada jej historię sprzed wydarzeń w Arkham Asylum.
DLC ukaże się 14 lipca tylko dla graczy PlayStation 4 i Xboxa One

Źródło: kotaku.com