A niech to! Premiera No Man’s Sky przesunięta

Planowana na czerwiec premiera gry No Man’s Sky została właśnie przesunięta. Niestety, na efekty pracy studia Hello Games będziemy musieli poczekać do lipca, a być może nawet do sierpnia. Nie wiem jak Was, ale mnie nie opuszcza obawa, że premiera tak olbrzymiej gry może ulegać dalszym przesunięciom.
Informacja o opóźnieniu premiery No Man’s Sky nie została wprawdzie wystosowana z oficjalnego źródła, ale ma solidną podstawę. Pochodzi ona od sprzedawców internetowych, w tym od jednego z pracowników GameStop, który donosi, że sklep dostał nowe materiały promocyjne, które wskazują 21 lipca jako nieaktualną datę premiery i zalecają zmianę daty na napis „Coming Soon” (nadejdzie wkrótce).
Na No Man’s Sky czekamy już od 2013 roku i nasze nadzieje są wciąż wzbudzane kolejnymi gameplayami z gry. Perspektywa możliwości eksplorowania w zasadzie nieskończenie wielkiego uniwersum przemawia do wielu graczy. Zobaczcie jak gra wyglądała na udostępnionych do tej pory materiałach.Przypomnijmy, że świat gry składa się z 18 kwintylionów (10^18 lub jeśli ktoś woli standardowy zapis: 18 000 000 000 000 000 000) planet, a każdą z nich będzie można zwiedzić. Twórcy zadbali także o inne cechy dodające realizmu grze, takie jak na przykład własny układ pierwiastków.

Źródło: GameStop