Smartfony Samsunga zrobią jeszcze lepsze zdjęcia w nocy

Nowa nakładka One UI dla smartfonów Samsunga wniesie kilka pozytywnych zmian do oprogramowania urządzeń. Jedną ze zmian ma być tryb Bright Night. Jest on odpowiedzią południowokoreańskiego producenta na tryb Night Sight w smartfonach Google oraz narzędziem do walki z flagowcami Huaweia na polu fotografii nocnej.Samsung Galaxy S9+ recenzjaInformacje na temat trybu nocnego Bright Night znaleźli użytkownicy XDA-developers w aplikacji kamery dla oprogramowania One UI. Chodzi o następujący fragment kodu:Samsung tryb nocny Bright NightZ powyższego kodu wyczytać można kilka ciekawych informacji. Przede wszystkim, tryb Bright Night będzie działał w sposób zbliżony do trybu nocnego w smartfonach Huawei oraz OnePlus. Telefon na przestrzeni kilku sekund wykona serię zdjęć, które zostaną połączone w taki sposób, aby uzyskać jak najbardziej szczegółowe zdjęcie.
Oczywiście użytkownik w trakcie wykonywania serii zdjęć powinien stać w bezruchu. Przykład smartfonów Huawei Mate 20 Pro, P20 Pro, czy też OnePlus 6T pokazuje, że nawet, gdy użytkownik poruszy się podczas wykonywania fotografii, smartfon wciąż będzie w stanie złożyć w całość wyraźne zdjęcie.Samsung Galaxy Note 9 - recenzjaCzy smartfony Samsunga poradzą sobie tak dobrze w nocy, jak sprzęt konkurencji? Oby! W końcu wszystkim nam powinno zależeć na tym, żeby coraz więcej smartfonów mogło robić coraz ładniejsze zdjęcia. Już teraz smartfony południowokoreańskiego producenta znajdują się w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o możliwości fotograficzne, także w nocy.
One UI będzie udostępnione dla wybranych urządzeń Samsunga przed premierą urządzeń Galaxy S10 i S10+, ale wydaje się, że funkcja trybu nocnego zadebiutuje dopiero z nowymi flagowcami.

Kiedy Smartfony Samsung otrzymają Androida 9.0? Oto harmonogram