Smartfon Moto X Force już w lutym w Polsce – znamy jego cenę!

Jeżeli szukacie smartfona z najwyższej półki, a boicie się, że go zepsujecie, musicie zainteresować się Moto X Force, który zadebiutuje na polskim rynku w lutym, w cenie 3099 złotych. Wyróżnikiem urządzenia jest jego ekran wykonany ze szkła ShatterShield, zapobiegającego uszkodzeniom mechanicznym. I nie mówimy tutaj o dość przeciętnej klasie odporności znanej ze szkieł Gorilla Glass firmy Corning – ShutterShield to zupełnie nowy poziom twardości. Wyświetlacz nie tylko trudno jest zarysować – podczas codziennego użytkowania nie da się go stłuc.

Moto X Force ma oczywiście odpowiednio wydajne podzespoły, jak na flagowca przystało. Obraz wyświetlany jest na 5,4-calowym ekranie AMOLED o rozdzielczości 1440×2560 pikseli. Za wydajność urządzenia odpowiada 8-rdzeniowy układ Snapdragon 810 współpracujący z 3 GB pamięci RAM. W zależności od modelu, na pokładzie znajdziemy 32 lub 64 GB pamięci na dane.Moto X Force Na miłośników fotografii czekają kamera główna o rozdzielczości 21 Mpix z podwójną diodą LED i zdolnością do nagrywania filmów w rozdzielczości 4K oraz przedni aparat 5 Mpix. Z pewnością możemy spodziewać się świetnej jakości zdjęć, podobnie jak w przypadku modelu Moto X Style.
W obudowie zamknięto baterię o pojemności 3760 mAh z technologią szybkiego i bezprzewodowego ładowania. Urządzenie nie waży więcej niż 170 gramów.
Moto X Force przetestujemy dla Was już w połowie lutego!

Źródło: inf. prasowa