Samsung Galaxy S7 edge w kolorze Blue Coral już dostępny w Polsce

Na polskim rynku debiutuje właśnie, nowa wersja kolorystyczna flagowca Samsung Galaxy S7 edge: Blue Coral. To już szósty wariant Galaxy S7 edge. Pozostałe kolory telefonu to: Black Onyx, Gold Platinum, White Pearl, Silver Titanium oraz Pink Gold.

Samsung Galaxy S7 edge to reprezentant najpopularniejszej serii flagowych smartfonów z Androidem na świecie. To również smartfon, który wyznaczył pewne trendy w świecie urządzeń mobilnych i  wprowadził do niego przynajmniej kilka innowacyjnych rozwiązań, które wykraczają poza sam design.
Jako pierwszy smartfon na rynku Galaxy S7 edge został wyposażony w aparat fotograficzny 12 MP z technologią Dual Pixel. Dzięki niej jakość zdjęć zrobionych za pomocą Galasy S7 edge w dobrych warunkach oświetleniowych jest zbliżona do tej znanej z lustrzanek. Galaxy S7 edge spełnia normę IP68, czyli jest odporny na wodę i pył. W praktyce oznacza to, że zdjęcia robione w trudnych warunkach pogodowych nie stanowią dla niego żadnego problemu.
To również telefon, który może obyć się bez kabli. Oczywiście można go naładować w klasyczny sposób, ale można też bezprzewodowo. Akumulator o pojemności 3600 mAh ładuje się do pełna w zaledwie 100 minut.
Dzięki funkcji Always On Display, użytkownik nigdy nie przegapi najważniejszych powiadomień, ponieważ te wyświetlą się na smartfonie także wtedy, gdy jego ekran będzie wygaszony.
 

Źródło: Samsung