Roccat Horde AIMO – komu klawiaturę membranową z wysokiej półki?

Klawiatura Roccat Horde AIMO posiada klawisze Membranical, będące kompromisem pomiędzy przełącznikami mechanicznymi a membranowymi. Charakteryzują się ponoć wytrzymałością, przy zachowaniu przyjemnej, miękkiej pracy. Umieszczenie punktu aktywacji w połowie drogi przycisku umożliwiać ma szybkie, a zarazem bardzo ciche działanie. Wyspowy układ klawiszy zabezpiecza klawiaturę przed brudem, zaś ich średni profil ułatwia precyzyjne pisane. Zredukowany do minimum czas reakcji daje graczom zauważalną przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywki.Roccat Horde AIMO W pełni programowalne pokrętło oraz klawisze multimedialne pozwalają na szybką i intuicyjną kontrolę podświetlenia, jasności, rozdzielczości DPI, głośności dźwięku i wielu innych opcji. Klawisze można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego gracza. Pokrętło z wyczuwalnym skokiem ma pełny zakres obrotu o 360°, co zapewniać powinno dynamiczną i precyzyjną kontrolę nad najważniejszymi funkcjami. Jest ono również w pełni kompatybilne z Windows 10 Dial, co czyni z Horde AIMO pierwszą gamingową klawiaturą wyposażoną w tę funkcję.
Kolumna pięciu przycisków makr o zauważalnie niższym profilu została umieszczona po lewej stronie klawiatury dla możliwie najszybszego i najbardziej intuicyjnego dostępu. Ich niższe osadzenie sprawia, że nie zostaną one wciśnięte przez pomyłkę, a aktywacja w zaledwie 5 milisekund zapewnia szybki czas reakcji.
Inżynierowie z Roccat opracowali algorytm, wykorzystany w najnowszej technologii mapowania klawiszy. Zapewnia lepsze działanie funkcji Anti-Ghosting. Każda aktywacja ma być bezbłędnie zarejestrowana.
Klawiatura jest w pełni kompatybilna z oprogramowaniem Roccat Swarm.
Klawiatura Roccat Horde AIMO będzie wkrótce dostępna w sklepach internetowych i stacjonarnych w cenie od 399 złotych. Za tą cenę można bez większego wysiłku kupić mechanika z podświetleniem RGB, więc…
 

Źródło: Roccat