Razer przedstawia bezprzewodową mysz gamingową Razer Lancehead

Razer zaprezentował nową bezprzewodową myszkę dla graczy. Razer Lancehead korzysta z opracowanej w laboratoriach Razera technologii AFT (Adaptive Frequency Technology), z najdokładniejszego na świecie sensora optycznego oraz z hybrydowej pamięci w urządzeniu i w chmurze. Mysz otrzymała również całkowicie nową formę, a jej bryłę zaprojektowano tak, aby zapewnić pełen komfort zarówno praworęcznym jak i leworęcznym użytkownikom.Razer Lancehead Zastosowana w urządzeniu zaawansowana bezprzewodowa technologia AFT (Adaptive Frequency Technology) gwarantuje stabilność połączenia na najwyższym poziomie, nie tylko poprzez zapewnienie optymalnego przepływu danych między myszą a systemem użytkownika, ale także dzięki pracy w paśmie 2,4 GHz. W rezultacie Razer Lancehead jest według producenta w stanie dostarczyć pozbawioną opóźnień transmisję między myszą a PC w standardzie wyraźnie wyższym, niż jakakolwiek inna bezprzewodowa mysz gamingowa.Razer Lancehead Laserowy sensor optyczny 5G zastosowany w Razer Lancehead gwarantuje realną rozdzielczość pracy na poziomie 16 000 DPI, szybkość śledzenia 210 cali na sekundę (IPS) i przyspieszenie 5G.
Myszka to pierwsze urządzenie Razera, które będzie współpracować z nadchodzącym oprogramowaniem Razer Synapse Pro (w wersji beta). Oprócz pełnego wsparcia dotychczasowego Razer Synapse, nabywcy Razer Lancehead powinni spodziewać się zaproszenia do udziału w testach beta Razer Synapse Pro. Dostarczana wraz z oprogramowaniem uniwersalna aplikacja konfiguracyjna, dzięki nowej, hybrydowej funkcjonalności przechowywania danych, pozwoli na zapis własnych ustawień bezpośrednio w zintegrowanej pamięci urządzenia, a także ich synchronizację z chmurą. Gracz może więc skorzystać ze swoich zapisanych profili na każdym używanym komputerze, nawet jeśli zabraknie łączności z Internetem.Razer Lancehead
Razer Lancehead wyposażono także w mechaniczne przyciski myszy opracowane i produkowane we współpracy z firmą Omron. Przełączniki gwarantują trwałość nawet do 50 milionów kliknięć. Zostały one specjalnie zoptymalizowane do działania w grach m.in. dzięki odpowiednio dopracowanemu czasowi reakcji oraz latencji na bardzo niskim poziomie. Dodatkowo, umieszczone na myszy dwa klawisze DPI pozwalają na szybkie dopasowanie rozdzielczości myszki nawet w samym środku zażartej walki.Razer Lancehead Do sprzedaży trafiła również przewodowa wersja urządzenia – Razer Lancehead Tournament Edition. Podobnie jak jej bezprzewodowy odpowiednik myszka może się pochwalić mechanicznymi przełącznikami, hybrydowym układem pamięci oraz dostępem do Razer Synapse Pro (Beta).

Razer Lancehead Tournament Edition wyposażono w e-sportowy sensor optyczny z realną rozdzielczością 16 000 DPI i prędkością śledzenia 450 cali na sekundę (IPS). Zapewniając dokładność śledzenia na poziomie 99,4%, Razer Lancehead Tournament Edition gwarantuje doskonałą precyzję nawet w najbardziej wymagających, pełnych akcji momentach rozgrywki.

Obie myszy dołączają do linii produktów Razer Chroma, która zawiera duży wybór myszy, podkładek, klawiatur, słuchawek, a także laptopów z technologią podświetleń Razer Chroma. Co za tym idzie, każdą z myszy Razer Lacehead można spersonalizować korzystając z palety 16,8 milionów kolorów oraz rozmaitych efektów świetlnych i zintegrowanych z grami podświetleń kontekstowych.
Razer Lancehead
Cena: 149.99 euro
Dostępność:
Razerzone.com: przedsprzedaż
Sklepy: Maj/czerwiec 2017

Razer Lancehead Tournament Edition
Cena: 89.99 euro
Dostępność:
Razerzone.com: Już w sprzedaży
Sklepy: Kwiecień/maj 2017
 

Źródło: Razer