QLOCKTWO W – ciekawy i elegancki zegarek

Firma Biegert & Funk przebojem wdarła się na rynek dzięki naściennemu zegarowi QLOCKTWO, który w postaci słownej wyświetlał godzinę. Użytkownicy szybko pokochali ten produkt, dlatego też powstała właśnie seria zegarków na rękę QLOCKTWO W.
Na kwadratowym ekranie zegarka, znajduje się siatka 110 liter. Po wciśnięciu jednego przycisku litery te nieoczekiwanie podświetlają się w słowa, które opisują obecną godzinę. Niewątpliwie robi to ogromne wrażenie. Obok czasu QLOCKTWO W pokazuje również datę.
Wysokiej jakości obudowa ze stali nierdzewnej mierzy 35×35 mm, zależnie od upodobań możemy wybrać wersję stali polerowanej, szczotkowanej lub czarnej. Zegarek dostępny jest z czarnym skórzanym paskiem. Obecnie nabyć można zegarek w angielskiej, francuskiej i niemieckiej wersji językowej.
QLOCKTWO W jest komfortową i ciekawą alternatywą dla zwykłych, nudnych zegarków na rękę. Cena tego produktu zaczyna się od 650$ i jest ona zależna od wersji zegarka. Każdy więc, kto ceni sobie dobry styl i innowacyjność powinien zainwestować QLOCKTWO W.

Źródło: TechCrunch, qlocktwo.com