Promocje Nvidia z okazji Czarnego Piątku – SHIELD TV aż 150 zł taniej

NVIDIA SHIELD to potężne i najnowocześniejsze na rynku urządzenie do strumieniowania multimediów. Obsługa standardu 4K HDR zapewnia szczegółowy i płynny obraz w filmach, a możliwość korzystania zarówno z gier stworzonych na komputery osobiste jak i najbardziej zaawansowanych graficznie tytułów dla systemu Android wyróżnia je na tle innych urządzeń strumieniujących. Wyszukiwanie głosowe sprawia, że kontrola nad wszystkimi aplikacjami, wyszukiwanie ulubionych filmów czy gier to rzecz naturalna i prosta.
Z okazji Czarnego Piątku NVIDIA oficjalnie wprowadza na polski rynek tańszą wersję urządzenia SHIELD TV, kierowaną głównie do fanów multimediów, którzy mniej interesują się grami. Zestaw bez kontrolera (to jedyna różnica w stosunku do tradycyjnego modelu) jest dostępny w promocyjnej cenie 699 zł. Regularna cena, która będzie obowiązywać po zakończeniu akcji to 849 zł. W ramach tej samej promocji w cenie 849 zł dostępna jest pełna wersja z kontrolerem (regularna cena to 999 zł).
Promocja trwa do poniedziałku 27 listopada włącznie i obowiązuje w sklepach Komputronik i x-kom (chwilowo wersja bez kontrolera jest dostępna tylko w x-kom). Szczegóły znajdziecietutaj.NvidiaDla wszystkich obecnych i nowych posiadaczy urządzeń SHIELD przygotowano również promocję dotyczącą gier. Ceny ponad 30 świetnych tytułów obniżono nawet o 75%. Jest wśród nich m.in. Doom 3: BFG Edition działający natywnie pod kontrolą systemu Android, czy znana z PC seria gier LEGO, dostępna w usłudze strumieniowej GeForce NOW. Szczegółowe informacje na temat obniżek znajdziecietutaj.

Źródło: inf. prasowa