Pancerne etui dla iPhone’a 7 i 7 Plus – OWC NewerTech NuGuard KX

Etui OWC NewerTech NuGuard KX korzysta z technologii X-Orbing, która równomiernie rozkłada energię kinetyczną po upadku urządzenia. Dzięki temu ma gwarantować wysoki poziom ochrony dla telefonu i znacząco zmniejszając ryzyko jego uszkodzenia. To znana i ceniona funkcja etui NuGuard KX, które teraz dostępne jest także w wersjach najnowszych iPhone’ów 7 i 7 Plus.Etui iPhone 7OWC NewerTech NuGuard KX wykorzystuje specjalną teksturę na bocznych ściankach obudowy, zapewniając antypoślizgowy chwyt. Ponadto etui zapewnia łatwy dostęp do portu zasilającego telefonu, a także przełącznika wyciszania i gniazdka słuchawkowego.
Etui skonstruowano ponoć w taki sposób, by zabezpieczyć telefon w nawet najbardziej ekstremalnych przypadkach. Producent zapewnia, że pokrowiec ochronny jest bardzo lekki i cienki, nie zajmując dzięki temu wiele miejsca w plecaku lub kieszeni.
Akcesorium dostępne jest w kolorze czarnym.
W parze z wysokim poziomem bezpieczeństwa idzie wysoka cena. Etui OWC NewerTech NuGuard K dla iPhone 7 kosztuje 185 złotych, dla iPhone 7 Plus – 209 złotych.
Dane techniczne:

Model:

OWC NewerTech NuGuard KX iPhone 7 i 7Plus

 

Kolor:

Czarny

 

Wykorzystane materiały:

Termoplastyczny poliuretan i żel X-Orbing

 

Rękojmia:

3 lata

 

Kody producenta:

iPhone 7 – NWTKXIPH7BK
iPhone 7 Plus – NWTKXIPH7PBK

 

Ceny:

iPhone 7 – 185,00 złotych
iPhone 7 Plus – 209,00 złotych