Nowy Facebook Messenger dla przeglądarek internetowych

Facebook kontynuuje swój plan rozwoju aplikacji Messenger i uczynienia z niej platformy, na którą będą tworzone inne aplikacje. Tym razem amerykańska firma uruchomiła przeglądarkową wersję swojego programu służącego do rozmawiania. Jej funkcjonalność jest dokładnie taka, jak w facebookowym czacie, a wygląd jest utrzymany w stylu aplikacji mobilnej.

Poprzez aplikację przeglądarkową Messengera możemy nie tylko pisać tekstowe wiadomości, ale także prowadzić rozmowy głosowe, wysyłać zdjęcia i filmy, a także bardzo popularne naklejki.Niestety na razie strona została udostępniona tylko anglojęzycznym użytkownikom serwisu, choć bardzo łatwo można obejść to ograniczenie. Obecnie poprzez stronęwww.messenger.com nie dostaniemy się na nasze konto. Jeśli jednak przejdziemy od razu dostrony logowania to szybko będziemy mogli zacząć rozmowę z naszymi znajomymi.

Strona Messenger.com informuje także o tym, ze już każdy z nas może zacząć projektować aplikację na nową platformę Facebooka. Jeśli więc chciałbyś być jednym z pierwszych deweloperów tworzących programy na platformę Messenger, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Źródło: techspot