Nowe smartfony Meizu na zdjęciach – Meizu Pro 6, M3 Note i Pro 6 mini

Meizu Pro 6 jest smartfonem, który wzbudza wyjątkowo duże emocje wśród entuzjastów sprzętu pochodzącego z Chin. Jakiś czas temu oficjalnie zapowiedziano, że urządzenie to jako jedyne będzie posiadało najnowszy 10-rdzeniowy chipset MediaTeka, Helio X25 SoC. Mówi się również nieoficjalnie o obecności 4 GB pamięci RAM i czytnika linii papilarnych w przycisku Home. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia Meizu Pro 6, które potwierdzają plotki co do jego metalowej obudowy.

Meizu Pro 6Meizu Pro 6

Z tyłu obudowy znajdującej się na fotografii, oprócz obiektywu aparatu, znajduje się także miejsce na czujnik laserowego systemu autofokus, a także LEDa. Przód zdradza, że Meizu Pro 6 może zostać wyposażony w ekran pozbawiony czarnych ramek.
Układ Helio X25 SoC, składający się z dwóch rdzeni Cortex-A72 o taktowaniu 2,5 GHz, czterech rdzeni Cortex-A53 2 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A54 1,4 GHz może zostać wykorzystany również w mniejszym modelu – Meizu Pro 6 Mini. Jego istnienie miałoby potwierdzać inne zdjęcie, na którym leży on tuż obok Meizu M3 Note. Zwłaszcza tym ostatnim urządzeniem będą interesować się Polacy.Meizu M3 NoteMeizu M3 Note zostanie najprawdopodobniej zaprezentowany już jutro, czyli równolegle z Huawei P9, o którym pisaliśmy dziś nieco wcześniej. M3 Note oferował będzie 5,5-calowy ekran Full HD 1080×1920 pikseli, procesor Helio X10 a także, w zależności od wariantu, 2 lub 3 GB pamięci RAM. Jeśli jego cena będzie równie atrakcyjna jak w przypadku M2 Note, a polski dystrybutor poprawi nieco jakość komunikacji ze społecznością, być może będzie się sprzedawał w Polsce równie dobrze jak poprzednik. Ach, no i przydałoby się jeszcze częstsze aktualizacje oprogramowania Flyme…

Źródło: phonearena