Lenovo Legion i Komputronik wyłonili finałową piątkę graczy w konkursie 30 days to pro

Zaangażowani, ultraszybcy, skuteczni, królowie zręczności – tak Lenovo określa graczy, którzy zostali wyłonieni spośród tysięcy zgłoszeń w konkursie „30 days to pro”. W skład Legionu wchodzą: Damian „Xo” Gołembiewski, Kamil „SHAIBUZ” Kuryś, Rafał „Creativ.” Krupka, Adrian „Henry” Ryba oraz Jakub „JacKobi” Dymowicz. Spośród nich pierwsze miejsce w rankingu zdobył Rafał „Creativ.” Krupka, z czasem 3.19 sekund.Lenovo Legion gaming houseOd teraz, w gaming housie, nad ich formą i rozwojem będzie czuwać trener – Kamil „HopE” Tarka.  Jeden z najlepszych specjalistów w branży, który uświadomił tysiącom ludzi, że gaming to nie tylko rozrywka, ale też niesamowicie satysfakcjonujący sposób na życie. Pod jego opiekuńczymi skrzydłami, drużyna podszkoli taktykę i pracę zespołową, aby w przyszłości dojść na sam szczyt.Lenovo Legion gaming housePoznański gaming house to miejsce, w którym spełniają się marzenia. Cały obiekt składa się z sypialni, nowoczesnej łazienki, solidnej kuchni oraz dużego pomieszczenia przeznaczonego do gry. Co w nim znajdziemy? Kompletne stanowiska gamingowe wyposażone m.in.: w profesjonalne fotele oraz najwyższej klasy komputery Lenovo Legion IdeaCentre Y710 Cube z  procesorem Intel Core i7 i kartą graficzną GeForce GTX 1070.Lenovo Legion gaming houseCo więcej, na miejscach dla graczy znajdziemy zakrzywione monitory Lenovo Y27 oraz akcesoria niezbędne do wirtualnych rozgrywek. Legioniści zdążyli już wypróbować sprzęt na wybranych przez siebie miejscach. Od teraz wszyscy będą grać w takich samych warunkach. To pozwoli na zbudowanie teamu z prawdziwego zdarzenia. A wy, dzięki relacji online, będziecie mogli, być tego świadkami!
W trosce o komfort graczy gamingowa strefa posiada tzw. chill room. W tym przypadku nie jest to pokój, a wyznaczona przestrzeń, przeznaczona wyłącznie do relaksu. To tutaj gracze będą mogli zagrać na konsoli, poleżeć na wygodnych pufach, czy wybrać inną niż CS:GO grę i odpalić ją na laptopach Lenovo Legion Y520.
Wybrana piątka w przerwach pomiędzy e-treningami, będzie poznawać tajniki zdrowego żywienia oraz popracuje nad swoją realną formą podczas sportowych wyzwań, w niestandardowym stylu. Czeka ich również szereg prelekcji o budowaniu gamingowego wizerunku, a także wizyta Boxdela.
Takich czasów dożyliśmy. 😉
 
 

Źródło:Lenovo