Laptop Lenovo Z70-80 już w sprzedaży na polskim rynku

Lenovo Z70-80 to przede wszystkim duży i matowy ekran AntiGlare o przekątnej 17,3’’ oraz rozdzielczości 1920×1080 pikseli, wykonany w technologii IPS. AntiGlare, czyli powłoka antyrefleksyjna, sprawia, iż nawet ostre promienie słoneczne nie będą przeszkadzać użytkownikowi w oglądaniu nowego filmu, czy graniu w ulubioną grę.

Wybierając najwyższą konfigurację, dostaniemy laptopa Lenovo z procesorem Intel Core i7  5-tej generacji, a do tego nawet 16 GB pamięci operacyjnej oraz 1 TB przestrzeni na dane na hybrydowym dysku twardym. Komputer pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.1 oraz posiada trzy gniazda USB, gniazdo HDMI oraz czytnik kart 4w1. Z kartą graficzną NVIDIA GeForce 840M laptop świetnie nadaje się do oglądania video w trybie Full HD i grania w nieco mniej wymagające gry.

Dwa głośniki stereo JBL z systemem Dolby Home Theater mają zapewnić odpowiednią jakość dźwięku. Lenovo Z70-80 może pochwalić się także zintegrowaną kamerą internetową 720p HD oraz podwójnymi mikrofonami.

Lenovo Z70-80 charakteryzuje się obudową w kolorze czarnego hebanu. Ponadto urządzenie ma mieć przyjemną w dotyku teksturę, sprawiającą, że korzystanie z niego będzie bardziej komfortowe.

Dodatkowo program do zarządzania energią – Energy Manager – pozwoli na dłuższe korzystanie z laptopa: chroni trwałość baterii oraz wykorzystuje zaawansowaną technologię oszczędzania energii, dzięki czemu można dłużej pracować na jednym ładowaniu, nawet do 4h w trybie „rozrywka”.

Źródło: inf. prasowa