Kuba Wojewódzki dołączył do #TeamHuawei

Robert Lewandowski, Gal Gadot, a teraz także Kuba Wojewódzki – kolejny celebryta dołączył do #teamhuawei, grupy osób promujących znaną markę smartfonów, w tydzień po globalnej paryskiej premierze modelu Huawei P20 Pro, pierwszego na świecie smartfona z potrójnym obiektywem.Wojewódzki dołączył do Huawei tuż przed startem telewizyjnej kampanii promującej flagowy P20 Pro. Emisja spotu rozpocznie się 9 kwietnia. Robert Lewandowski występuje w nim w duecie z izraelską aktorką Gal Gadot, znaną na świecie z roli Wonder Woman. Reklamę obejrzycie poniżej:

W rankingu DxOMark, P20 Pro został uznany za najlepsze na świecie narzędzie do fotografii mobilnej, a model P20 (wyposażony w podwójny obiektyw) zajął w rankingu drugie miejsce. Serwis DxOMark wielokrotnie był krytykowany za brak obiektywizmu, ale potwierdzamy: drugiego tak dobrego fotograficznego smartfona jak Huawei P20 Pro po prostu nie ma. Przekonacie się sami czytając naszą recenzję urządzenia, a także oddzielny artykuł poświęcony jego możliwościom fotograficznym.

„Kiedyś Robert Lewandowski polecił mi bardzo dobry samochód, potem bardzo dobrą nieruchomość, a teraz, całkiem niedawno, polecił mi bardzo dobry telefon. Tak się składa, że obaj mamy wspaniałe partnerki, które uwielbiają, gdy robimy im zdjęcia” – powiedział Wojewódzki podczas uroczystego ogłoszenia jego współpracy z Huawei.

Robert Lewandowski, ambasador Huawei w Polsce, jest kapitanem „drużyny Huawei”, którą wraz z Wojewódzkim tworzą popularni twórcy i influencerzy: youtuberki Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec, twórczynie kanału Szparagi; modelka Karolina Pisarek; aktorka Marta Wierzbicka; model Jacob Kosel; prezenter Krzysztof Jankowski „Jankes”; kucharz Damian Kordas, zwycięzca IV edycji Master Chef i fotograf Błażej Jeleń.

„Jesteśmy dumni z tego, że nasz TeamHuawei rośnie w siłę i że mamy w nim tyle wspaniałych, różnorodnych osobowości. Kuba Wojewódzki, najnowszy zawodnik w naszej drużynie, znany jest z zamiłowania do produktów najwyższej jakości, i bardzo się cieszymy, że nasz najnowszy smartfon Huawei P20 Pro stanie się częścią jego codziennego życia” – powiedziała Dorota Haller, dyrektor marketingu i komunikacji w Huawei CBG Polska.


 

Źródło: Huawei