Garmin Vívomove to nowy, stylowy zegarek dla ludzi aktywnych

Wystarczy spojrzeć na tarczę zegarka Garmin vívomove, aby zobaczyć postęp licznika kroków i pasek ruchu. Czerwony pasek ruchu rośnie z każdym kwadransem bezczynności, dopóki nie zresetujemy go, spacerując przez kilka minut. Zegarek pokazuje także, jak blisko jesteśmy osiągnięcia dziennego celu kroków.Garmin VívomovePonadto zegarek zbiera również wiele danych, które możemy przejrzeć później na telefonie lub komputerze. W ciągu dnia vívomove automatycznie przekazuje dane do aplikacji mobilnej Garmin Connect, więc na bieżąco możemy mieć dostęp do takich informacji jak liczba wykonanych kroków, pokonany dystans, spalone kalorie i wielu innych.

Garmin Connect to darmowa aplikacja, która „uczy się Ciebie” i dostarcza istotnych informacji, które pomogą osiągać coraz lepsze wyniki. Obejmują one sygnały, że czas się poruszać, jeśli chcemy osiągnąć swój cel liczby kroków, a także komunikaty o wykonaniu celu. Dodatkowo z jej poziomu otrzymujemy wskazówki dotyczące zdrowia od ekspertów, którzy staną się kimś na kształt wirtualnego trenera.
Koperta zegarka ma 42 milimetrów średnicy, a grubość zegarka nie przekracza 12 mm. W wersji Sport urządzenie waży 51 gramów, w wersji Classic 48 gramów, w wersji Premium 67 gramów. Klasa wodoszczelności wynosi 5 ATM.
Cena Garmin Vivomove wynosi 169 euro, czyli ok. 700 złotych.

Źródło: inf. prasowa