Crysis 3 – mamy pierwszy teaser!

Jeżeli jesteście miłośnikami gier, tozapowiedź trzeciego Crysisa przyjęliście pewnie z niemałym entuzjazmem. I nic dziwnego. W końcu firma Crytek zdołała nas już przyzwyczaić do wysokiej jakości produktów, które poddają próbie podzespoły naszych pecetów. O ile dotąd miałem tylko wątpliwości, czy moja maszyna poradzi sobie z „trójką”, tak teraz już z całą pewnością mogę powiedzieć, że nie. Sprawę wyklarował mi poniższy teaser.

Powyższy materiał nie pokazuje zbyt wiele, jeśli chodzi o rozgrywkę. Właściwie, to rodzi on więcej pytań, niż daje odpowiedzi. W akcji mogliśmy za to zobaczyć nową broń – łuk kompozytowy. Zadanie teasera zostało więc spełnione – wzbudza ciekawość i zainteresowanie produktem. Pełny trailer ma się ukazać za trzy dni (24 kwietnia). Wówczas firma Crytek wprowadzi nas zapewne w (zakładam, że płytką) fabułę i meandry zastosowanych efektów graficznych. Być może padnie też chociaż wstępna data premiery.
O grze wypowiedział się CEO Cryteka, Cevat Yerli:

Crysis 3 to ekscytująca mieszanka gry z otwartym światem, zaawansowanymi mechanizmami walki i futurystycznymi broniami, zarówno ziemskimi, jak i Obcych.

Przypominam, że już teraz można składać zamówienia na przedpremierową wersję Crysis 3 Hunter Edition, którą wyceniono na 59 dolarów.

Źródło: Crytek, YouTube