Otwarte beta testy Battlefield V – każdy z Was może wziąć udział

Otwarte testy gry Batlelfield V wystartują już we wrześniu, a dokładniej z początkiem tego miesiąca. Zgodnie z tradycją firmy Electronic Arts i EA DICE oddadzą swój produkt w ręce wszystkich chętnych graczy. Aby sprawdzić nowego Battlefielda nie będzie więc trzeba wcześniej kupować gry.
Niedawno zakończyła zamknięta faza testów alfa gry, z której materiały co jakiś czas pojawiały się w sieci. Komentarze osób, które miały do niej dostęp są raczej jednoznaczne: szykuje się kolejna ciekawa odsłona serii Battlefield.

W Battlefield V będziemy mieli okazję zobaczyć wiele trybów rozgrywki. Pierwszy raz pojawi się możliwość rozgrywek typu Battle Royale, czyli rozgrywki, w której w jednym momencie mierzy się ze sobą 100 graczy. Przedstawiciele Electronic Arts zapowiedzieli także inne nowości. Teraz będziemy mogli całkowicie demolować otoczenie, więc schowanie się w stojącym domu nie będzie dobrym pomysłem. Dodatkowo, gracze będą mogli umacniać budynki i wznosić proste, improwizowane fortyfikacje.
Premiera gry Battlefield 5 odbędzie się 19 października bieżącego roku. Tytuł ten zadebiutuje na komputerach stacjonarnych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
Jeśli nie widzieliście wcześniej materiałów z gry, zachęcamy do ich obejrzenia.