Smartfony Google Pixel oficjalnie w Polsce

Doczekaliśmy się! Koncern Google będzie oferował w Polsce swoje smartfony Pixel – modele Google Pixel 8a, Google Pixel 8 i Google Pixel 8 Pro. Dzięki uprzejmości amerykańskiego giganta mieliśmy okazję zobaczyć wspomniane urządzenia na żywo oraz posłuchać prelekcji zarówno na temat samych Pixeli, jak i na temat rozwiązań z zakresu AI, jakie na ich pokładzie serwuje amerykański gigant.

Legendarne Pixele w oficjalnej dystrybucji – na to czekaliśmy!

Google kontynuuje ekspansję swojej linii smartfonów i z dumą ogłasza wprowadzenie Pixela 8, Pixela 8 Pro oraz nowego Pixela 8a na rynek polski. Od teraz, polscy klienci mogą oficjalnie nabyć te urządzenia, jak również akcesoria takie jak słuchawki Pixel Buds A-Series i stylowe etui na telefony Pixel. To kamień milowy dla Google oraz dla polskich fanów Androida.

Smartfony z serii Pixel 8 wyróżniają się unikatowymi funkcjami, opartymi na technologii procesora Google Tensor G3, zaprojektowanymi specjalnie z myślą o użytkownikach. Warto zaznaczyć, że przez 7 lat wszystkie telefony z tej serii będą regularnie aktualizowane, zarówno pod względem systemu operacyjnego Android, jak i zabezpieczeń.

Estetyka i wytrzymałość to kluczowe cechy linii Pixel. Pixel 8a, najbardziej wytrzymały model z serii A, wyróżnia się matową osłoną tylną i ekranem Actua o 40% jaśniejszym niż w poprzedniej wersji. Natomiast Pixel 8 i Pixel 8 Pro zachwycają eleganckim wyglądem, satynowymi metalowymi wykończeniami oraz ekranami Super Actua, które zapewniają niesamowitą jasność i jakość obrazu.

Każdy model Pixela oferuje zaawansowany system aparatów, umożliwiający robienie doskonałych zdjęć i kręcenie filmów wysokiej jakości. Dodatkowo, aplikacja aparatu została zoptymalizowana, aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom tworzenie i edycję zdjęć – to zasługa zaawansowanych algorytmów przygotowanych przez koncern Google.

Google nie zapomniało również o funkcjach ułatwiających codzienne zadania. Sztuczna inteligencja Pixela integruje najlepsze aplikacje Google, zapewniając efektywne zarządzanie czasem. Narzędzie Gemini umożliwia natomiast szybkie wyszukiwanie informacji poprzez gesty, a funkcja Najlepsze ujęcie oraz Magiczny edytor w Zdjęciach Google dostarczają narzędzi do sprawnej i intuicyjnej obróbki zdjęć.

Ceny, dostępność i oferty

Przejście na Pixela jest proste i zapewnia dostęp do tego, co najlepsze w Google. Użytkownicy mogą w pełni wykorzystać możliwości swojego nowego Pixela 8a i na start otrzymać 3 miesiące bezpłatnego dostępu do YouTube Premium, Google One oraz 6 miesięcy do Fitbita Premium. Z kolei wybierając Pixela 8 lub 8 Pro, można zyskać dodatkowe 3 miesiące subskrypcji w usłudze Google One. Wszystkie te urządzenia oraz etui i słuchawki Pixel Buds A-Series będą dostępne w polskiej wersji sklepu Google Store oraz w Media Expert. W ofercie Play dostępne są smartfony. Pixel 8a jest dostępny w przedsprzedaży już od 7 maja, natomiast modele Pixel 8 oraz Pixel 8 Pro dostępne są w sprzedaży od dnia premiery.

  • Cena Pixela 8a wynosi 2449 zł (128 GB) oraz 2749 zł (256 GB).
  • Cena Pixela 8 wynosi 3599 zł (128 GB) oraz 3899 zł (256 GB).
  • Cena Pixela 8 Pro wynosi 4999 zł (128 GB), 5299 zł (256 GB) oraz 5899 zł (512 GB).

W polskiej wersji sklepu Google Store użytkownicy mogą skorzystać z promocji na start i przy zakupie telefonu Pixel 8 Pro zyskać 1000 zł do wykorzystania w sklepie Google Store, 700 zł do wykorzystania przy zakupie Pixela 8 oraz 650 zł przy zakupie modelu Pixel 8a.

Swoje oferty promocyjne na start przygotowali również partnerzy.

Galeria zdjęć z wydarzenia:Czytaj też: Google I/O 2024 – poznaliśmy datę!