Światowa premiera Nowej Californii

California to kultowy kamper, który od lat zdobywa serca miłośników podróży na całym świecie. Volkswagen Samochody Dostawcze, kontynuując tę legendarną historię, prezentuje zupełnie nową generację tego ikonicznego pojazdu: Nową Californię. Bazując na długiej wersji nowoczesnego Multivana, Nowa California została przeprojektowana od podstaw, aby zapewnić jeszcze więcej przestronności, inteligencji i wszechstronności.

Nowa California to rozwinięcie lubianej koncepcji poprzedników

Nowa California zachowuje kluczowe cechy swoich poprzedników, takie jak unoszony dach i starannie zaprojektowane wnętrze, które zostało jeszcze bardziej usprawnione w najnowszym modelu. Jednakże, dzięki nowej architekturze i innowacyjnym rozwiązaniom, Nowa California oferuje jeszcze więcej możliwości użytkowania, stając się idealnym towarzyszem zarówno codziennej jazdy, jak i wielu przygód podróżniczych.

fot. Volkswagen

Jedną z głównych innowacji w Nowej Californii jest hybrydowy napęd na wszystkie koła typu plug-in, co oznacza, że pojazd może poruszać się jako pojazd w pełni elektryczny w określonych warunkach. Ponadto, wszystkie wersje Nowej Californii są wyposażone w dwoje przesuwanych drzwi po obu stronach pojazdu, co zwiększa ich wszechstronność i ułatwia dostęp.

Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje Nową Californię w pięciu różnych wersjach, aby zaspokoić różnorodne potrzeby i preferencje użytkowników. Od podstawowej wersji Beach po flagowy model Ocean, każda wersja została starannie zaprojektowana, aby zapewnić maksymalny komfort i funkcjonalność podczas podróży.

Nowa California nie tylko oferuje doskonałe warunki podróży, ale także zapewnia bezpieczeństwo i komfort dzięki szerokiej gamie zaawansowanych systemów wsparcia kierowcy. Dzięki innowacyjnemu wyposażeniu, przestronnemu wnętrzu i inteligentnej konstrukcji, Nowa California pozostaje wierną kontynuacją legendy, zapewniając niezapomniane doświadczenia podróżnicze dla wszystkich jej użytkowników.

Czytaj też: Volkswagen zaczyna świętować 45-lecie modelu T3. Kawał pięknej historii!

Grafika tytułowa: Volkswagen