Syberia 3 – polski zwiastun z Anną Dereszowską w roli Kate Walker!

Syberia 3 od studia Microids pojawi się w sklepach 20 kwietnia na PC oraz konsole PS4 i Xbox One (później również na Nintendo Switch). Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, a „głosem” Kate Walker została Anna Dereszowska.

– Moja postać, Kate Walker, jest kobietą stanowczą i zdecydowaną, ale jednocześnie bardzo empatyczną – mówi Anna Dereszowska. – Zostawia swoje życie, by komuś pomóc. Po nagraniu trudno wyrwać się z tej gry – z mrocznego, porywającego klimatu. Cieszę się, że mogłam wziąć w niej udział.

– Anna Dereszowska jest znana z ról mocnych i niezależnych kobiet. Jej wybór do roli Kate Walker wydawał nam się oczywisty – mówi Michał Gembicki, szef cdp.pl. – Mamy nadzieję, że spodoba się wszystkim graczom w Polsce.

Anna Dereszowska jest znana między innymi z takich filmów, jak „Lejdis” czy „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Od kilkunastu lat pracuje też jako aktorka dubbingowa – ostatnio choćby w polskiej wersji filmu „Avengers: Czas Ultrona”. Na koncie ma również doświadczenie muzyczne, nagrała dwie płyty.

W Syberii 3 gracz wciela się w rolę Kate Walker, odwiedzając niezwykłe miejsca, odkrywając tajemnice i rozwiązując łamigłówki w kompletnie nowy sposób. Najnowsza odsłona Syberii po raz pierwszy zostanie pokazana w pełnym 3D.

Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania.

Syberia to marka gier stworzona przez mistrza gatunku, rysownika Benoit Sokala. Pozycje z tej serii sprzedały się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Doskonała, tajemnicza fabuła, klimatyczne ilustracje oraz przepiękna muzyka skomponowana ponownie przez Inona Zura (Fallout 34, Dragon Age, Prince of Persia) to tylko kilka spośród wielu wyróżników tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się produkcji.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Edycje kolekcjonerskie oraz standardowe Syberii 3 na PC, PS4 i Xbox One można zamawiać na cdp.pl.
 

Źródło: CDP.pl