Pamiętacie gry Blitzkrieg? Premiera Blitzkrieg 3 już 27 czerwca

Blitzkrieg 3 gracze dostaną możliwość pokierowania losami zmagań na frontach II wojny światowej. Gra oferuje możliwość przejścia szlaku bojowego i wzięcia udziału w kluczowych  wydarzeniach tego największego konfliktu zbrojnego w historii ludzkości, od operacji  Fall Weiss i agresji na Polskę, do walki o Reichstag, wybierając jedną z trzech stron tego wielkiego konfliktu – ZSRR, aliantów lub państwa Osi. Blitzkrieg 3 oferuje również tryb wieloosobowy, w którym zmierzyć się będzie można z graczami z całego świata.

Nowa odsłona cenionej strategii czasu rzeczywistego osadzona w czasach II wojny światowej trafi do sprzedaży już 27 czerwca w przewidywanej cenie 129,99 zł. W skład wydania Deluxe wejdą:

– Specjalna polska wersja okładki z grafiką z żołnierzami z 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki
– Gry: Blitzkrieg 3 oraz Blitzkrieg 1 i Blitzkrieg 2
– Specjalna misja dla pojedynczego gracza z użyciem największej broni artyleryjskiej z czasów II Wojny Światowej – działa kolejowego „Dora”
– Dodatkowe jednostki specjalne, takie jak Czołg T-34-76, czy ciężki czołg M6
– Unikatowi dowódcy mający kluczowy wpływ na przebieg zmagań: Konstantin Rokossowski, Erich von Mainstein i Bernard Montgomery
– Wyróżnienia dla gracza:

– Wirtualne posągi bohaterów do umieszczenia bazie
– posrebrzana nazwa gracza w trybie dla wielu graczy

– Cyfrowy poradnik do gry autorstwa Dariusza „Sir Haszaka” Michalskiego,

  Gra Blitzkrieg 3 to:

  – Ponad 60 historycznych misji, w trzech historycznych kampaniach: m.in. Przybycie Afrika Korps (1941), Obrona Sewastopola (1941-42), Powstanie Warszawskie (1944), Lądowanie w Normandii (1944), Ofensywa w Ardenach (1944-1945), Marsz na Berlin (1945)
  – Ponad 200 autentycznych jednostek z czasów II wojny światowej
  – 23 dowódców stworzonych na bazie historycznych postaci
  – Zaawansowany system sztucznej inteligencji oparty o sieć neuronową. Gra jak najlepsi gracze, uczy się każdej bitwy, przewiduje strategię i taktykę przeciwnika, analizuje sytuacje i kontratakuje.

   Nival, które stworzyło serię Blitzkrieg, to rosyjskie studio założone w 1996 roku przez weterana branży Siergieja Orłowskiego. Ma na koncie również takie gry, jak Silent Storm i Heroes of Might & Magic V.

   Premiera Blitzkrieg 3 w wersji Deluxe 27 czerwca na komputery PC.
    

   Źródło: CDP.pl