EA pokazała na targach Gamescom kolejny zwiastun gry Need For Speed: Payback

Na targach Gamescom 2017 nie zabrakło Electronic Arts. Wcześniej pisaliśmy o tym, że podczas imprezy firma zaprezentowała nowy zwiastun FIFY 18, a teraz mamy taką samą wiadomość w odniesieniu do innego ważnego tytułu z jej stajni – Need For Speed: Payback. Materiał nie jest nadzwyczaj długi, ale dobrze pokazuje, czego możemy się po produkcji spodziewać, czyli emocjonujących pościgów.
Gracze rywalizować będą w lokalizacji Fortune Valley, ale otoczka fabularna będzie wykraczać poza drogowe wyścigi. Wykręcając rekordowe czasy na zróżnicowanych mapach będziemy brać przy okazji udział we wspomnianych pościgach i rabunkach, które wymierzone będą w kartel trzymający w garści całe miasto. Nie zabraknie także pościgów policyjnych.
EA zapowiada, że gra otrzyma zupełnie nowy, rozbudowany system modyfikowania pojazdów. Na coś z rodem Need for Speed Porsche nie mamy zapewne co liczyć, ale miło by było, gdyby tuning wykonywany przez gracza miał realne przełożenie na zachowanie samochodów na drodze.

Premiera Need for Speed Payback będzie miała miejsce 10 listopada bieżącego roku. Nieco wcześniej tytuł będą mogli wypróbować abonenci programów EA Acces i Origin Acces. Gra zostanie wydana na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.
Cena gry Need for Speed Payback na platformie Origin jest dość absurdalna i wynosi 239 złotych. 299 złotych będziemy musieli zapłacić za edycję Deluxe. Szczegóły: tutaj. Osoby kupujące edycję Deluxe otrzymają m.in. kontrowersyjną premię 5% do reputacji i 10% zniżki na zakupy w grze.

Źródło: YouTube