Demon Hunter pojawi się w World of Warcraft już 9 sierpnia

Choć nowy dodatek do World of Warcraft pojawi się dopiero 30 sierpnia, armia demonów nawiedzi świat Azeroth nieco wcześniej. Jak ogłosił Blizzard, gracze którzy zakupili Legion, bo tak nazywa się nadchodzące rozszerzenie, w przedsprzedaży, już 9 sierpnia uzyskają dostęp do nowej klasy postaci – Demon Huntera, czyli Łowcy Demonów.
By gra Demon Hunterem była możliwa, należy nie tylko kupić dodatek przed premierą, ale także posiadać inną postać na poziomie 70 – na tym samym serwerze, na którym pragniemy grać. Demon Hunter rozpoczyna swoją przygodę na 98 poziomie, na planecie Mardum, gdzie jako członkowie grupy Ilidari wyruszamy na samobójczą misję do zniszczonego więzienia dla demonów, miejsca – które stworzył, a następnie zniszczył (tworząc Płonący Legion) Sargeras. Właściwie jest to retrospekcja, gdyż akcja rozgrywa się 10 przed rzeczywistymi wydarzeniami.
Demon HunterDemon Hunterzy będą klasą dostępną wyłącznie dla Nocnych i Krwawych Elfów. Blizzard twierdzi, że taki limit lepiej pasuje do świata i historii opowiadanej w World of Warcraft. W przeciwieństwie do klas, które mają więcej niż dwie specjalizacje, danie Demon Hunterowi możliwości leczenia nie miałoby większego sensu, co i tym razem zostało zaprojektowane, by wpasować się w historię. Pozostano więc przy Havoc – specjalizacji DPS, a także Vengeance, czyli specjalizacji Tank.
Demon HunterCena standardowej edycji cyfrowej i pudełkowej Legionu wynosi 49,99 dolarów, a za pudełkową edycję kolekcjonerską zapłacimy 89,99 dolarów. Cyfrowo grę można zamówić także jako Edycję Deluxe, obejmującą mnóstwo zawartości dodatkowej do różnych gier Blizzarda, w tym Spaczonego Tropiciela – wierzchowca do Heroes of the Storm, transmogryfikację hełmu i skrzydła do Diablo III oraz spaczone portrety do gry StarCraft II.
Edycja kolekcjonerska będzie zawierać wszystkie bonusy z Cyfrowej Edycji Deluxe oraz art book, płyty Blu-ray i DVD z kulisami produkcji, soundtrack na płycie CD oraz podkładkę na mysz. Zamawiając grę przedpremierowo otrzymamy wspomniany wcześniejszy dostęp do nowej klasy postaci oraz możliwość ulepszenia jednego bohatera do 100 poziomu.

Źródło: Blizzard