Galaxy Note II w wersji dual-SIM? Niestety, tylko w Chinach

Galaxy Note II pozwalający na obsługę dwóch kart SIM – czemu nie? Jeśli wierzyć plotkom, to Samsung planuje wypuścić tego typu urządzenie. Niestety, sprzedaż najprawdopodobniej zostanie ograniczona jedynie do rynku chińskiego. Zainteresowani?
Do nieoficjalnych informacji dotarł serwis androidauthority. Jak donosi redakcja portalu, Samsung Galaxy Note II w wersji dual-SIM już za jakiś czas zadebiutuje w Chinach. Co ciekawe, od strony technicznej wciąż będziemy mieć do czynienia z tym samym urządzeniem – wszyscy nabywcy otrzymają więc 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor Exynos taktowany zegarem 1,6 GHz oraz 2 GB pamięci RAM.

Kilka słów wyjaśnienia należy się także samej funkcji dual-SIM – w urządzeniu znajdziemy bowiem nie tylko slot na „duże” karty, ale także na ich wersję micro. Zadowoleni powinni więc być nie tylko posiadacze tych większych, ale także tych mniejszych kart SIM.
Dokładna data premiery i cena nowego Note’a w wersji dual-SIM pozostają nieznane – wiemy tylko, że w Europie raczej nie ma co na niego liczyć. Cóż, pozostaje zadowolić się wersją standardową…

Źródło: androidauthority,