Nie masz czasu by grać w Pokemon GO? Zatrudnij trenerkę za 20 dolarów / godzina

W nowojorskim serwisie Craigslist pojawiło się własnie ciekawe ogłoszenie dotyczące usług związanych z grą Pokemon Go. 24-letnia Amerykanka znana pod nickiem Golbat-chan na forach 4chan i Imgurze oferuje swoje usługi związane z… łapaniem Pokemonów w grze Pokemon GO oraz podróżowaniem po Pokestopach i kolekcjonowaniem przedmiotów. Swoje usługi wycenia na 20 dolarów za każdą godzinę.
Przedsiębiorcza Amerykanka dodała oczywiście do ogłoszenia swoje zdjęcie, które w *odpowiedni* sposób działa na męską wyobraźnię. W treści ogłoszenia czytamy, że trenerka wirtualnych stworów dostosuje się do naszych preferencji i będzie na przykład kolekcjonowała tylko pokemony określonego typu (ziemne, ogniste, etc). Golbat-chan ma obecnie 15 poziom w grze i dominuje wszystkie Pokemon Gym w swojej okolicy.Golbat-chan24-latka, z zawodu dziennikarka, chwali się, że gra w gry z Pokemonami w roli głównej od 1997 roku i ma w temacie ogromne doświadczenie. Chwali się także niezłą kondycją zapewniając, że jest w stanie podróżować po mieście nawet 4 godziny bez przerwy, celem znalezienia kieszonkowych stworów i cennych przedmiotów.
Swojego czasu o Golbat-chan pisano nawet na łamach znanego serwisu VICE.
Nie wiem jak Wam, ale mi się wydaje, że Golbat-chan nie będzie musiała czekać długo na setki ofert. Nie tylko związanych z Pokemonami. Od swoich potencjalnych klientów wymaga m.in. wcześniejszego podesłania imienia, wieku, ewentualnego zawodu i obszaru Nowego Jorku, w którym prowadzone mają być działania.
 
 
 

Źródło: inf. własna